Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért "Utálnak" engem? 14/F

Miért "Utálnak" engem? 14/F

Figyelt kérdés
14 Éves fiú vagyok és azt nem értem mert rock-ot hallgatok (Asking Alexandra,Alesana,Linkin Park...stb) és hogy mondjam máshogy néznek rám mint egy elmebeteg állatra pedig nem is vagyok ilyen normális gyerek vagyok akinek van egy életcélja amit el akar érni! meg úgy gondolom hogy az embert nem a zenei stílus alapján kéne értékelnie... de most komolyan ez a "közszellem"?! mert olyan osztálytársaim vannak hogy:" Justin Bieber,Lady Gaga,Bódi Guszti..." ilyeneket hallgatnak na jó de én nem ez alapján nézem őket hanem mint személyiség és ember!
2011. okt. 27. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük. Barátkozz hasonló izlésűekkel, vagy olyannal akivel bár zene téren nem egyeztek de van más közös érdeklődés. Idővel majd kinövik ezt az ellentéteskedést.
2011. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakrabban használd a vesszőt, mert így nehéz kivenni, hogy most mi is van...

Amúgy tőlük kérdezd meg...

2011. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem vagy fogyatékos, csak más beállítottságú emberek vesznek körül. ha fontosnak érzed őket, akkor azért próbálj meg elvegyülni kissé közöttük, de találd meg a neked való barátokat is. És ne menj mindig mindenkivel szembe, mert az hosszú távon nagyon fárasztó.
2011. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első, köszönjük, roppant segítő volt.

*

Jól teszed, ha nem ítélkezel mások felett, és úgy nézel rá, minden emberre, hogy ő egy ember. Neked van igazad, és idővel, mert még nagyon fiatal vagy, és ehhez idő kell, idővel jobban meg fogod érteni a világot, az embereket, önmagadat így. Mert a megismeréstől az ítélkezés elzár, ránéz a másikra, de nem őt ismeri meg - hanem csak a saját róla alkotott ítéletét, véleményét. Az igazság azonban nem az ítélet, hanem a figyelem, a megismerés, a megértés útján tárul fel. És ez adja majd, később a talajt, ahol a szeretet virágzik. Igen, ha Te így haladsz, lehet, hogy elérkezik az idő, amikor ők még ’utálnak’, de Te mivel a figyelemmel, megértéssel helyet hagytál a szívedben szeretetnek, Te már nem szenvedsz ettől, hanem érzed, mégis így jó.

2011. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Az elsőn nagyot röhögtem :D

Mekkora tapló! XD


Szerintem, ha valaki ''utál'', az biztos nem a zenei ízlésed miatt teszi. Nekem pl nagy a pofám és ha valami nem tetszik beszólogatok, vagy minimum szóvá teszem a dolgot. Ez meg másoknak nem tetszik, de nem hagyom annyiban, ha nekem van igazam. Ha tévedek, azt is elismerem. Szal, ha tényleg utálnak, annak más oka lehet...

Amúgy meg sz*rd le őket és olyanokkal lógj, akik bírnak :)

2011. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
és akkor mi van ha Lady Gagat hallgatnak??:O a világon mindenhol ismerik Gagat és az hol ciki ha azt hallgatják..-.-" te vagy gáz kisangyalom;) nekem a kedvenc énekesem Lady Gaga és a Jedward;) egyébként csak úgy megsúgom, hogy Lady Gagat soha nem ciki hallgatni;) sőt..
2011. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van én 13 éves lány vagyok és hallgatok jó kemény rockot egyébként bűnügyi technikusnak készülök és emiatt is az osztálytársaim meg azt hiszik, hogy pszihopata vagyok azzal szoktam ilyezgetni őket, hogy felboncolom őket. (annak a lánynak akit nagyon nem kedvelek meg is mondtam, hogy ő lesz az első áldozatom)
2012. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!