Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálnak engem az osztály...

Miért utálnak engem az osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval, nem tudom miért utálnak engem, hiszen kedvesen,barátságosan beszélgetek velük, udvarias és segítőkész vagyok ha kell nekik vmi.Erre meg mit kapok vissza? Undokul viselkednek velem, flegmák velem, és még csúfolnak is. :/

Minden 5.ben kezdődött még általánosban. Addig volt egy olyan jó osztályom, hogy olyat bárki nem kívánhatna magának.. Jött egy csaj, akit több helyről is "kirugtak", és a mi osztályunkba került.. Úgy elkezdte az osztályban még anno a széthúzást, a szar keverést, a klikkesedést, hogy teljesen megváltoztatta az osztályt.. Én a középpontba voltam még akkor, mire ő csak úgy csúfolni kezdett, hátam mögött kibeszélt mindennek, és persze ezeket hiresztelte másoknak is. 8. év végére már mindenki csúfolt a suliban, és utáltam már bejárni.. Szörnyű volt! Már alig vártam, hogy más gimnáziumba menjek.. Erre ő is abba a suliba jelentkezett ahova engem is felvettek.. Amikor indítottuk az évet akkor még minden oké volt az osztályban, ott is középpontba voltam. Azután meg minden egyről- a kettőre megváltozott. Az okot, meg az indokot azt nem tudom. Én mindenkivel kedves, aranyos, nyitott voltam, és nem azt kaptam vissza amit elvártam volna. :S most vagyok 10. évfolyamos. és úgyan ez megy.. az osztályban csúfolnak, cígatnak, beszólogatnak, utálnak a nagy semmiért. :S mi rosszat árthattam vajon nekik? teljesen kivagyok már. többször sírtam is már otthon, beszélgettem erről a családomnak, osztályfőnökömnek, közeli barátnőimnek.. De nem tudom, hogy mit tegyek? Tudnátok nekem valamit javasolni? Hogy szeressek a suliba bejárni, és ne érezzem azt, hogy a pokol bejáratát léptem át? légyszi segítsetek, én már ezt nem bírom, nem tudom, hogy mit tegyek!? :/

17/L


2011. jan. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam a régi sulimba és inkább átiratkoztam egy másikba Békéscsabára ott tuti volt (normálisabbak jártak oda) Persze ez már réééég volt. Most 23 vagyok. :) Sok sikert
2011. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló


Csabán melyik suliba jártál?


Békéscsabai vagyok.

2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi első kommentelő :) csak sajnos nem válthatok iskolát :S nagy követelmény támasztás volt ebben a suliba, és nem akarok gyengének se tünni, hogy nekik csak jobb legyen.
2011. jan. 25. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba? Őszintén válaszolj...
2011. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A 'hármasba' jártam és imádtam!! Előtte Újkígyóson jártam suliba. De rég is volt:)
2011. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A suli a kisállatkórháznál van a lidl felé!
2011. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező!! Ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondol rólad vag y ki mit vár el. Ha nem érzed jól magad akkor váltani kell. Hosszú távon jól jársz!!
2011. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számolj le ezzel a csajjal. Biztosan van valami gyenge pontja.
2011. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most majdnem az én helyzetemet írtad le :(( ,vannak ilyenek akik irígylik a másikat ,mert jobbak és összehordanak minden sz@rt a háta mögött és tönkreteszi az életét ,más életét.Akarsz beszélgetni ilyenekről ,írj privit nyugodtan!
2016. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!