Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lány vok, de mégis vonzódom a...

Lány vok, de mégis vonzódom a csajokhoz, mit kéne tennem h ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves korom óta érzem h a lányok is tetszenek, de akkor úgy voltam vele majd elmúlik,de nem múlt el és már 18 éves vok, sőt egyre erősebb bennem ez az érzés:/senkinek nem beszéltem még ezekről, mert szégyellem és cikinek tartom. Nem mondom h a fiúk nem jönnek be, csak ha látok egy lányt aki jól néz ki akkor megkívánom,és ezt a fiúknál nem érzem úgy.Több fiú akart már velem járni de mindig nemet mondtam,sokszor néztek is a barátnőim h mi bajom van tök jó pasik udvarolnak én meg elhajtom őket, mindig találtam vmi kifogást h most miért nem.Most pedig nagyon rossz helyzetben vok, kb februárban kaptunk a koliba új szobatársat,az elején nem volt szimpi, de később egész jól kijöttem vele,megkedveltem.Ugye elkezdődött a suli szeptemberben, kiderült h megint szobatársam lesz, nem mondom h nem örültem neki, sőt...

Viszont a helyzet az h ugy érzem kezdek beleszeretni, folyton ő jár a fejembe,a suliba ha tehetem egész nap őt bámulom h mit csinál, kivel beszélget és tök rossz érzés mikor látom h másokat ölelget.Én nem akarom ezt az egészet, normális 18 éves pasizós lány akarok lenni, de egyszerűen nem tudok parancsolni a szivemnek:( mit csináljak h ne legyenek ilyen gondolataim a lányok felé??? sokszor a sírás kerülget, mert tudom ha ez nem múlik el vagy ha nem változok meg teljesen h csak a pasikat szeressem akkor tudom h boldogtalan leszek egész életembe mert felvállalni soha nem tudnám ezt:( Vmi tanács?:/


2011. okt. 28. 08:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki írt...
2011. okt. 29. 11:54
 12/18 anonim válasza:
Semmit, add magad, és legyél leszbikus, ez van, aki elfogad elfogad aki nem az nyaljon meg...
2011. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt csak hiszed, hogy nem tudnád felvállalni. Sokkal erősebb vagy, mint gondolod. Én azt hittem, hogy biszex vagyok, mikor nőkhöz vonzódtam, de rájöttem, hogy a fiúk, akik "tetszettek" régen egyrészt kicsit lágyabb vonásokkal rendelkeztek, és bebeszéltem magamnak, hogy milyen tulajdonságaik vannak, de ráeszméltem, hogy szinte bármelyik nőre ténylegesen illik a leírás, amit gondoltam...

Ajánlom a 'The L word' című sorozatot. Ha esetleg több részt is megnézel, rá fogsz jönni, hogy melyik úton kell menned. Én most szombaton megyek életem első leszbikus bulijába, és elég izgulós típus vagyok, tehát fogalmam sincs, hogy mi lesz... Egy barátnőm és a barátja elkísérnek, úgyhogy biztosítottam magamnak egy jó társaságot, ha ott nem találnék.

Szerintem avass be egy barátot, akiben megbízol, és tudod róla, hogy nem ijeszted meg ezzel. Az is fontos, hogy olyannak mondd el, aki nem próbál meggyőzni róla, hogy nem vagy leszbikus, hanem veled együtt próbál rájönni, és segíteni fog megoldást találni. Az is lehet, hogy csak elmeséled neki azt, amit itt leírtál, és ahogy elmeséled, rájössz az igazságra.

Én ismerkedtem pasikkal is, és az egyiknek meséltem róla, hogy miért vonzódok nőkhöz is, és ahogy írtam neki, rájöttem, hogy ez az, amit igazán akarok.

Ha nem találsz barátot, akinek elmondhatod, én is szívesen meghallgatlak. Hasonlókon mentem keresztül én is...

19/L

2011. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Bizony, a srácoknak egyszerűbb az élet: könnyebb a gyönyörű leányokat szeretni. :D, ezt onnan tudom, hogy én is fiú vok.
2011. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ezt nem kell szégyelned, ha bátran felvállalod és elengeded a piszkálódásokat a füled mellet akkor abbahagyják!!!!! Ha meg attól félsz, hogy elveszíted a barátaid ne félj, mert ha igaz barátaid megértenek. A szüleid is talan. Szerintem a leszbikusságot nem kéne megvetni a vilagon
2012. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hát nem biztos még hogy leszbi vagy próbáld meg egy fiúval hátha :)

Ha mégis bizti vagy benne hogy leszbi vagy menj el pszihológushoz,és ne félj annyira ettől a dologtól :)

2013. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondanék pár biztató szót a kérdezônek, de a kérdés már régi.


utolsó: "és mégsem bûnhôdnek" mivaaaaan?? Egy ritka nagy paraszt vagy! Undorító vagy, nem gyôztem csodálkozni mennyi hülyeséget hordasz össze -.-" (pedig hetero vagyok)

2013. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Eltelt azota 13 ev.. nagyon erdekelne hogy mi lett veled, ha veletlenul latod ezt, akkor ird meg kerlek!
márc. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!