Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit szerettek/nem szerettek...

Ti mit szerettek/nem szerettek magatokon?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra gondolok :D
2011. okt. 29. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Külsőm igazából megfelel, bár szeretném, ha kicsit több izom lenne rajtam.

Belső: a problémám az, hogy a kommunikáció társaságban nem igazán megy ill nem merek beszélni idegenek jelenlétében, kezdeményezés a csajok felé nem megy és nem vagyok elég nyitott.

21/F

2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

külső: OK

belső: kicsit több türelem nem ártana, meg kevesebb duma :D

18/L

2011. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Külső: Lehetnék vékonyabb. Sokkal sokkal vékonyabb. Nameg lehetne több és erősebb hajam, szebb bőröm és nagyobb szemeim meg kisebb orrom.

Belső: Szeretnék jobb lenni minden hobbimban amit most űzök, amúgy a személyiségem szerintem okés:)

14L

2011. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni akkor a farkam szeretem.
2011. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külső:

Szeretnék vékonyabb, és sportosabb lenni. Jobb lenne, ha a hajam egyenesebb lenne, és kicsit sötétebb. Az orromon van egy kis sebhely, az nem tetszik. Az arcom túl kerek, a szemöldököm túl vastag, és gyűlölöm szedegetni. A fogaimat gyűlölöm, lehetnének fehérebbek, de a legnagyobb gond, hogy mindig kilyukad valamelyik. :S (Pedig teszek ellene, de nem tudom mit kellene még...)

Amit szeretek a külsőmben, az a szemem, a bőröm színe (elég világos), az orrom alakja.


Belső:

Nincs türelmem; nehezen megy a barátkozás, és a hosszabb beszélgetések; nem gyakran tudom magamat adni, főleg új emberek közelében, nehezemre esik megszólalnom új társaságban; a részletek kidolgozása/hallgatása/megértése nem igazán megy (türelmetlenség miatt); nem tetszik a hangom sem igazán; nem tudok könnyen felejteni; nehezen tudom kifejezni az érzelmeimet; képtelen vagyok számokat és évszámokat megjegyezni, rossz az arcmemóriám is; magambafordulós és önmarcangolós típus vagyok, antiszociális, és könnyen depressziós leszek.

Amit szeretek: kreatív vagyok; másokat viszonylag könnyen megértek, könnyen felismerem az apróbb jeleket, könnyen igazodok a feladatokhoz/könnyen átlátom a helyzeteket, és hamar megoldást találok a problémákra; álmodozós vagyok (ezt nem tartom negatív tul.nak); fiús vagyok (gondolkodásban és viselkedésben); nem vagyok átlagos lány.

20L

2011. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Külső: Izmosabb szeretnék lenni és jó lenne ha nem lennék szemüveges. Az orrom lehetne kisebb. A hajam nagyon erős szálú, ezt nem szeretem. Úgy szeretnék kinézni hogy vonzalmat tudjak kelteni a lányokba.


Belső: Több önbizalmat szeretnék, el szeretném hinni hogy én is tetszhetek valakinek, szeretném ha jobb humorom lenne.

2011. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsö: Sok dolog zavar, ezek között leginkább az alakom... Nem kövér vagyok, mert hízni semmitöl se szoktam, csak egyszerüen nem az a tipikus homokóra az alakom amit mindenki szeretne, hanem sokkal bénább :)

Belsö: Irigy vagyok és ha lehangolt akkor könnyen bunkó tudok lenni.. de ezen kívül más nincs igazán említésre méltó, mert rendes és kedves vagyok alapból, stb.. Bár talán kicsit naív néha :)

2011. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mi az amit szerettek magatokon/magatokban?várom a válaszokat.
2011. nov. 2. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:

már írtam hogy mi nem tetszik magamon/ban most azt írom amit szeretek:


külső: én szépnek látom magam, tetszik nagyon a szemem színe, a hajam hogy göndör és sötétbarna, és - ezen lehet meglepődtök - azt hogy kicsi a mellem :D ; nem vagyok olyan nagyon sovány, de nem is hízok könnyen, egészséges alkatom van- nemtom ez mennyire külső..


belső: megértőképesség, kreativitás, nem vagyok haragtartó, gyorsan tanulok, bár szeretem a rendet magam körül nem zavar más rumlija


régebben nagyon sok problémám volt magammal, de önerőből rendezni tudtam a dolgokat! :)

2011. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!