Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyetek erőt magatokon férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyetek erőt magatokon férfi társaim, miért vagytok ilyen nyámnyilák? (a többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves koromban 185 centihez társult 70 kiló,fogszabályzós,pattanásos voltam, a hajam is csak úgy állt, ahogy nőtt magától és nem öltözködtem divatosan. Nem mertem volna odamenni egy lányhoz sem, mert tudtam, hogy úgy is el küldött volna, meg amúgy sem rajongtak körül. Aztán elkezdtem konditerembe járni.

Most 20 évesen a 190 centimhez 90 kiló tartozik, a fogszabályzó lekerült, kifehérítettem a fogaimat, elmentem kozmetikushoz ( járok rendszeresen), a hajam megcsináltattam a manapság oly divatos oldalt és hátul géppel nyírott, fent meg 2 oldalról középre fésült hajat, vettem pár divatos ruhát és valahogy most egész más a helyzet. Manapság már körberajongnak a lányok, önbizalmam is lett rendesen és válogatni is birok.

NE SIRÁNKOZZATOK ÉS ÜCSÖRÖGJETEK A GÉP ELŐTT, VÁLTOZTASSATOK MAGATOKON!!!


2011. okt. 21. 09:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Örülnék, ha 190 centi lennék mert tudod a legtöbb lánynak egy férfi 180 centitől kezdődik (és sajnos én már nem fogok nőni).
2011. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
ez az! ÉLJEN A FORRADALOM! ELŐRE!!!!
2011. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha genetikailag nem egy magas családban születtél bele,akkor nem is lesel 190 centi magas.

A nagyszüleim,a dédszüleim,a szüleim között a legnagyobb magasság is csak 170cm..Én 167 centi vagyok,és 20 évesen már nem leszek nagyobb.Bár nekem a fogaim egészségesek,fehérek,alapjáratban,és a hajam göndör,így elvagyok a bőrömben..(igaz én nem is panaszkodom)


De megjegyzem,nem mindenkinek van arra pénze,hogy fogfehérítésen részt vegyen,vagy állandó bérlete legyen a kondi terembe.(én nem járok kondizni,mert focizom)


Légy büszke magadra,mert elértél valamit.De nem vagyunk egyformák.Van aki bár szeretne de nem tud változtatni.

üdv 20/F

2011. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%

9:30

sok igazság van abban amit leírtál :)

2011. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Én se tudok változtatni. Ahogy már írták korábban, a legtöbb lánynak 180 centinél kezdődik a férfi, egy 170 centissel szóba se állnak.
2011. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

De nem értem ezt a 180 centit. A férfi átlagmagasság 174 centiméter. Az átlag női magasság meg 164 centiméter.


Igaz én 179 centi vagyok és nálam egy nő minimum 170 centi, alatta meg maximum csak egy kiscsaj.

2011. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Beviz Elek ***** válasza:
82%

Örülök, hogy van pénzed rendszeresen kozmetikusra, hetente fodrászra, drága ruhákra. Nekem sajna marad a kínai, ahová amúgy is ritkán jutok el. Rengeteget dolgozok a tandíj miatt, illetve fent kell tartani egy kocsit mivel a munkakör miatt csak azzal lehet bejárni. Szerencsére fater 1 forintot nem kell adjon, amit én használok, azt én fizetem (suli mellett). Elég rég aludtam ki magam, a számláimat is úgy fizetem, hogy valakit elküldök, mert hajnalban megyek, éjszaka érek haza. Örülök, hogy apuci a segged alá tett mindent, nekünk is lenne rá lehetőségünk, de nekem így jobb. Hozzátenném így sem panaszkodok, mert szerencsés vagyok a lányoknál, annyi a bajuk, hogy keveset vagyok velük.


Kis megjegyzés: 'férfitársaim' - Nálam nem férfi a felpumpált, szolis alfahím. Az inkább elkényeztetett kisfiú.

2011. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Pj0tr ***** válasza:
100%

Ez a nagyzolós "kérdés" igencsak visszafele sült el. A kis srác akinek alátolnak mindent a szülei, tépi a száját, hogy a többi hímnemű milyen szerencsétlen és megmondja a tutit, hogy mit, hogy is kellene csinálni...

Gratula, de amiket leírtál nem feltétlen feltételei egy valódi boldog párkapcsolatnak. Amik viszont azok lennének teljesen kimaradtak.

Ez a "tuti recept" csak arra jó, hogy minél több csajt hogy lehet megfektetni, akik beveszik ezt a sallangot, hogy te a kifehérített fogaiddal és persze az őssök pénzével milyen menő is vagy.

2011. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

sőt, ha van gyomrod hozzá még pénzt is kereshetsz vele...

"férfi" - nagyon más szemszögből nézzük a fogalmat

2011. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 LadyLee ***** válasza:
100%

Hányok a külsejükkel foglalkozó pasikkal...


Fürödjön le, ha nagyon pattanásos, menjen el kozmetikushoz és ne hordjon szandált zoknival. Ennyi a lényeg. Minden más cicoma tök felesleges egy pasin. Inkább az agyatokat élesítsétek, mert a butaságnál nincs kiábrándítóbb és sajnos manapság nem sok értelmes hímnemű mászkál odakint.

2011. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!