Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan mintha a személyiségem...

Olyan mintha a személyiségem 2 részre oszlana. Mi lehet ennek az oka és hogyan lehetne rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Egyszer csendes és visszahúzódó vagyok, máskor pedig humoros és akár a társaság középpontja. Emiatt a hullámzás miatt sokak például csak akkor látják meg másik oldalam ha alaposabban megismernek. Ha bennem van a hajlam a másikra, hogyan tudnék megszabadulni az előbbitől?
2011. máj. 9. 20:01
 1/2 anonim válasza:
100%

Gondolom, ez a hangulatváltozásodtól függ, hogy mikor melyik vagy. Könnyen megváltozik a hangulatod. Próbálj mindig boldog lenni, akár meg is játszhatod, és aztán valami jó történik veled, és már nem kell megjátszani. Persze nem lehet az ember örökké boldog. És mind a két személyiséged te vagy. Ha mindig humoros és a beszélgetés központjában lennél, akkor csak elég felszínes kapcsolataid lennének. Néha csöndesnek, kell lenni, hogy megtaláld az igazi barátaidat.

De azért gondolom nincs nagy baj, lehet túl mélyre mentem, azért remélem tudtam segíteni.


Bumbi

2011. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne játszd meg magad. aki félreismer, mert meg sem akar ismerni, csak bekategorizálni, az így járt. akikkel több időt töltesz együtt, tudják, milyen vagy. ez egyáltalán nem gond, ezen nem kell változtatni. én legalább is nem szeretem azokat, akik állandóan megjátsszák magukat, aztán 10-20 év múlva depressziósak vagy idegbetegek lesznek, mert rájönnek hogy az életük hazugság
2011. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!