Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál a vérfarkas...

Ha választhatnál a vérfarkas és a vámpír közt akkor melyik lennél?

Figyelt kérdés
De ha egyik se akkor lehet írni más lényt is.:)
2009. máj. 5. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%

vámpír... mert akkor szép lennék és simán elvegyülhetnék az emberek között. más oldalról viszont: gyilkos. bár ha az alkonyatos vámpírokat nézzük, már nem is olyan rossz... ezért is maradok a vámpírnál.

vérfarkas...hát, nem tetszik az alakváltozgatás :)

2009. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 A kérdező kommentje:

hmm... mennyien oda vannak a vámpírokért:D

de köszi a választ:)

még lehet írni!

2009. máj. 9. 08:49
 33/84 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a vámpirokat de nem az ilyen alkonyatos-akat hanem az Interjú a vámpírral-osakat :D ... szeretnék vámpír lenni x)
2009. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:
én meg vérfarkas szeretnék lenni a legjobbanXD!!!!
2009. máj. 10. 09:49
 35/84 anonim ***** válasza:
100%

Vámpír lennék evidens:)=

Úgyis allergiás vagyok a napra(de tényleg xD)

Könnyebben azonosulok egy vámpírral mint egy szőrös izével:D

Jah Van helsinges csajok tutik,a Mariska nevezetű meg nagyon kész xD..mikor kiabálják nevét...Mariskaaa dekész xD..én Mariska akarok lenni :D

Vagy inkább Vámpiroska^^ az cuki

2009. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:
Pff:Dláttam szejetem jó film:D
2009. máj. 16. 14:02
 37/84 anonim ***** válasza:
100%
Vámpír:-)
2009. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
100%

Vámpír:)

Egyik éjjel azt álmodtam h vámpír lettem...Reggel bejött nagymamám az ajtómon én meg morogtam rá ... és már nyitva volt a szemem. Ő meg megijedt.

(NEM nem Twilight mánia!) De érdekes egy álom volt, azóta nem alszom éjjelente, teliholdkor azóta vonyít a kutyám. (Nyugodtan küldhettek elmegyógyba ... már gondolkodom rajta) XD De akkor is érdekes...

2009. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettő halhatatlan szóval mindegy.
2009. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
100%

Vérfarkas, de nem olyan twilight féle, hanem amilyen Goldenlane Farkastestvér című regényében szerepel, mint Christina Hunter. Vagy vámpír, de Anne Rice féle, ha Lestat változtatna át és én lehetnék a társa. Először utáltam, mert Louis szemszögéből néztem, de most rájöttem, hogy Louis egy lúzerxD.

Vagy szívesen lennék még szeráf, vagyis hatszárnyú angyal, mert az olyan szép, már ha nem kéne jókislánynak lenni, vagy szellemidéző mágus. Múlt éjjel azt álmodtam, hogy hős vagyok, az is nagyon király volt.

De ha lehetne, leginkább démon lennék. Emberalakú szörnyeteg, akinek természetfeletti ereje van és képes akár 15 métereseket is ugrani^^ Hát, talán kicsit élénk a fantáziám.

2009. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!