Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi érdekli a...

Szerintetek mi érdekli a 18-30 éves fiatalokat? Miről olvasnak vagy tanulnak szívesen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 11:07
 1/6 Bazsii05 válasza:
II. világháború
2011. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
facebook
2011. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A mai fiatalok, olyanok, mint a nyulak. Csak a fű meg a szex jár az eszükben."


Felebarátom, hirdetem igém, halld szavam, ezen mondat takará a helyes választ.

2011. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát... Sajnos nem sok minden érdekli a korosztályomat, legalábbis elfedik. Nagyon nagy a csordaszellem, a megfelelési kényszer.


Társaságban vannak (de látástól vakulásig), aztán ha mégis otthon kell lenniük, akkor sorozatokat, filmet néznek.


A VV, az X-Faktor, a másik nem, a divat és a filmek érdeklik a korosztályomat, más nem nagyon...



19/L

2011. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel.

Engem a természettudományok, az agykutatás, a sorozatgyilkosok, a világűr, az orvosi dolgok, dokumentumfilmek és hasonlók érdekelnek.(22 vagyok)

De épp múltkor volt egy kísérletünk az egyik barátommal. Legalább 80 különböző emberrel ismerkedtem meg. Teljesen különböző emberek, máshonnan, más munkával stb. 18-35 közöttiek.

Úgy képzeld el, hogy ennyi ember közül nem találtam olyat, akivel el tudnék képzelni többet (az első beszélgetés minden esetben több órás volt, szóval nem arról van szó, hogy esélyt sem adtam nekik kibontakozni). A legtöbb szörnyen unalmas volt, semmi sem érdekelte. Vagy ha mégis akkor úgy képzeld el, hogy az illetőt csak a küzdősportok érdekelték aztán teljesen bezárt, fogalma sem volt egyebekről. Tehát eléggé esélytelen a dolog, mert az emberek többsége egyáltalán nem nyitott, megelégszik azzal, hogy a való világot és hasonlókat bámulja, aztán a hasonlóan együgyű haverjainak az itt hallott mondatokat idézi.


De miért kérdezed, tervezel valami nagyobb volumenű projektet? :)

2011. nov. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* az ott hallott. - tehát a vv-ben hallottakat idézi és azon röhögnek a csorda többi tagjával
2011. nov. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!