Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Különc vagyok? Nem értem a...

Különc vagyok? Nem értem a mai velem egykorú fiatalokat.

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy nem érdekli őket semmi, csak az alkohol a cigi meg a drog. Ezenkívül egyik napról a másikra élnek és semmi jövőképük nincs. 20 évesen már komoly terveim vannak hogy miként tovább az életben, és így vagyok ezzel már 2 éve, de csak kapom az undorító megjegyzéseket meg elröhögik magukat. És ha kilépnek az "életbe" akkor meg csodálkoznak hogy nem tudnak magukkal mit kezdeni, mert nincs pénzük.

Mit gondoltok?


2009. dec. 6. 10:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, én nem iszom egyáltalán. Még szilveszterkor se.
2009. dec. 6. 10:09
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
65786778867 ilyen kérdés volt már az oldalon,amit a sok (!!) hozzád hasonló "különc" írt ki.Nyisd már ki a szemed,nem iszik/drogozik minden fiatal,és egyébként se vagy tőle a szűzmária,ha nem bírsz meginni egy pohár pezsgőt.És attól se lesz valaki rosszabb ember,ha dohányzik.
2009. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de -sajnos- egyre reálisabban látom a helyzetemet, így amit régen jövőképnek, ma álomnak hívom. 16/L

(Egyébként én sem iszok soha.)

2009. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyen vagyok, és egyre többször kell megbotránkoznom a többieken! Sajnos mi vagyunk kevesebben :( De ne törődj vele, Neked szép életed lesz, nekik pedig... :S :D

Nevesd ki Te is őket. Én is ezt teszem.

Az álmaidat pedig fel ne add!!! :)

2009. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
jah, 21 lány vagyok. -Előző-
2009. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

én sem iszom soha, és vannak álmaim és terveim.

általánosban engem is kicsúfoltak miatta, de ma már normális barátaim vannak:)

2009. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok egyetértek veled. Kivéve hogy akiket én ismerek azok olyanok, hogy hétvégén ki kell hozzá hívni a mentőt mert annyit ivott és a hányásában fetreng, meg fűvel-fával lefekszik hétfőn meg bejön a gimibe és ő a legjobb tanuló. Szóval még csak nem is örülhetek hogy majd milyen rossz lesz neki, mert ilyen bizonyítvánnyal azért nem semmi... De legalább arra büszke lehetek, hogy én nem félek tőle, hogy kinéznek mert nem azt csinálom amit ők, és hogy meg tudom oldani a problémáimat ilyesmik nélkül. Pedig valószínűleg nagyobbak vannak mint az említett személynek. Mondjuk lehet az a baja, hogy nem tudta eldönteni melyik ruháját vegye fel, mert annyi van neki xD Én azért nem tudomeldönteni mert annyira kevés van... -.-" Meg engem legalább nem használnak ki a fiúkák mint az ilyeneket.
2009. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem meg ti ott akik ilyen f.szságokat írtok ki rohadtul rossz környezetbe vagytok és nem vagytok képesek felfogni, hogy a világ nem 1-2 1000 emberből áll.

Na akkor mondok valamit, 16 éves vagyok bátyám 21 az én haverjaim fele ugyan olyan életet él mint én semmi alkohol-cigi. bátyám haverjainak fele ugyan ez, lehet ő iszik és cigizek, aztán? Na mivan? És az én meg ő haverjainak a haverjaiknak a fele akiket nem ismerek sem csinálják ezt. És azoknak a haverjaiknak a fele sem csinálja ezt. Na és akkor mi van? Rajtok kívül még több milliárdan nem csinálják ezt, de a ti kis beszűkült látóteretek és az egotok csak azt engedi, hogy ti vagytok az atya úr istenek és hogy nálatok különb ember nincs. Most felvilágosítalak titeket, hogy a világon a fiatalok fele vagyis q. sokan nem csinálják ezeket. A másik fele pedig igen és attól még hogy ilyen kérdéseket írtok ki semmit nem fogtok megváltoztatni. Nem tetszik valami? Lehet jelentkezni ilyen olyan szociális alapítványokhoz és lehet járni az iskolákat. Lehet tágítani az agyat és olyan szörnyű dolgokat kell magatokba szívni, amik talán ráébresztik a fiatalokat, hogy ne csináljanak ilyeneket.

Nem itt prédikálni anoniman. Így segítesz a fiatalokon, a közösségen és a Földön. És akkor azt is elmondhatod, hogy valamit megtettél az életedbe.

2009. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, eszem agában sincs segíteni. Akinek van esze osztályelsőnek lenni, annek legyen esze ehhez is. Én inkább állatpártni vagyok :D
2009. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%

Mostanában nagy divat különcnek lenni... és amennyire felnéztem az ilyen emberekre, annyira kezdem őket kevésbé kedvelni az idegesítő, önigazoló kérdéseik miatt.

Fogadjunk lány vagy. Elárulod a keresztneved? :)

2009. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!