Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van most valamilyen problémád?...

Van most valamilyen problémád? Vagy kérdésed?

Figyelt kérdés
belinkelheted:) és megebszélhetjük a dolgokat..
2011. nov. 1. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Problémám az már jó ideje van. Önibizalomhiányos vagyok (külsőmmel semmi gond), társaságban nem megy a kommunikáció tartok attól, hogy mit fognak gondolni mások illetve nem akarok hülyeséget mondani. Barátaim nincsenek, barátnőm még nem volt. Napról-napra egyre rosszabb, főleg, hogy boldok párokat lehet látni mindenhol.

21/F

2011. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
próbálkoztál már valakinél? vagy az a gond,h nem tudod hol kezd?
2011. nov. 1. 18:56
 3/20 anonim ***** válasza:

Oh hogyha én azt mind leírnám...


Múltkor elmondtam valakinek több részletet is és 'sajnálat' ült ki az arcára és annyit mondott a többieknek hogy el se tudják képzelni mennyi minden van e mögött a kislány mögött...


Nah ez AZ, amit nem akarok! Én azt szeretem ha irigyelnek, nem azt, ha sajnálnak.

Jelenlegi helyzetemben pedig annyit mutatok amennyit akarok, így nem érzem magam nyomorultul/sajnálva...annyira.

2011. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én akkor is irígykedni fogok,ha leírod..hidd el nekem:) én még megfogalmazni se tudom, a problémákat..vhogy másoknak nagyon könnyen segítek eredményesen..de magamnak..
2011. nov. 1. 19:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Olyan komoly próbálkozásaim még nem voltak, igazából azt se tudom, hogy hol kezdjem.
2011. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Van bajom elég... "Betegségem" is van, ami miatt aki tudja rólam, hogy ez van velem, akkor már szóba se áll velem csak kiutál, mielött megismerne... pedig nem mintha bárkire is veszélyes lennék...


Az egyetlen barátom aki volt a legjobb barátnöm, ö is elfordult tölem teljesen, de még mindig hiányzik...


Áh nem is sorolom.. elég sok bajom van... Az tenne a legjobbat nekem, ha lenne egy igaz barátom :)


17/L

2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék a problémádra, szívesen meghallgatnálak. Azért annyira csak nem szörnyű:)
2011. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
sajnos van problémám, évek óta küszködök néhány szociális fóbiával:(
2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért miylen ebtegséged van? Írhattok kicsit pontosabban is..
2011. nov. 1. 21:47
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül nem írta le részletesebben..
2011. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!