Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiány? Mit tehetek...

Szeretethiány? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Jelenleg elég katasztrófális az életem. Hónapok óta nagyon magam alatt vagyok, és olyan mintha egyre rosszabb lenne minden. Nem kapok túl sok szeretet, úgy érzem, hogy itthon pl a macska szeret a legjobban :( Ezt a "szeretethiányt" csokival próbálom kompenzálni, napi egy táblát elfogyasztok. De tudom, hogy ez hosszú távon nem megoldás. Mit csináljak, hogy picit jobb kedvem legyen? Nagyon rossz ez így :(

19/L


2011. nov. 2. 18:50
 1/5 Walk With Me ***** válasza:

Vannak barátaid, haverjaid? Szervezz velük valami programot esetleg. Nekem kevés van, ők is elég távol, szóval inkább csak magamra számíthatok, de nagyjából ezt érzem. Zene hallgatással próbálok rajta javítani.

20/F

2011. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, lehet, valami lelki eredete van a gondnak.... sztem azt derítsd ki... ugyanis minden problémát csak akkor lehet véglegesen kezelni, ha az okát kezeled...


Üdv

2011. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sajna nap, mint nap ezt érzem. Teljesen egyedül vagyok és egyedül kell megbirkóznom a problémáimmal. Nálam nem is igazán segít semmi, max ideig-óráig, de utána ismét a gödör alján vagyok.

21/F

2011. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van 1-2 barátom, de ők is távolabb laknak, nagyon ritkán találkozunk. A szüleimmel lakok, de ez csak ront a helyzeten :/ Én is csak magamra számíthatok szinte :(

2011. nov. 2. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nálam is hasonló a helyzet :( Én szórakozóhelyeken próbálok ismerkedni új arcokkal, ismerősök ismerőseivel,hátha beválik. Ha elég nyitott vagy, több barátod lesz, kevésbé leszel szeretethiányos :)
2011. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!