Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem találom...

Mit tegyek ha nem találom önmagam? Mit tegyek ha minden kapcsolatom kudarcba fullad? Mit csináljak ha minden téren csak a rossz ér? Hogyan tudnék újra életkedvhez kapni ezek után?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A fenit kérdésekkel fordulok hozzátok.Sajnos egyszerűen nem vagyok megelégedve magammal,mindíg más akarok lenni,másra hasonlítani hátha jobb lessz,az összes kapcsolatom kudarcba fulladt/fullad állandóan,kezdem a barátaim elveszíteni,folyton kiborulok,nagyon sok rossz ér,és ez nagyon régóta folyamatos és nem tudok kijönni belőle már gyógyszert kell szednem emiatt.....úgy érzem egy normális kapcsolat hozna végre rendbe csak,de egyszerűen nem tudok/merek belekezdeni újba mert elvesztettem az önbizalmam a sok csalódás miatt,és úgyérzem ha még 1 csalódás ér csak kiút lessz.....
2009. máj. 6. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Légy pozitív :D


Szerintem az agykontroll tanfolyam pont neked való :)

2009. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy hány éves vagy?!
2009. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, és az említett agykontroll tanfolyamot pont most kezdtem:) szerintem próbáld ki te is
2009. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mármint nem a rendes élő tanfolyamot klezdtem, arra nincs időm meg energiám, hanem van könyvbe is:)
2009. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, tudom, nem fórum, de első válaszoló vok és még lenne hozzáfűznivalóm az előző kommentekhez. A könyvet olvasd ki, az segít, de a tanfolyamon megtanulod VALÓBAN használni. 14/L vagyok, gyerek tanfolyamon voltam, apukám felnőtten, anya meg most fejezte be :) Mindenki szerint jobb a tanfolyam (még anyu szerint is, aki nagyon nem hitt benne)
2009. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszert dobd el!

Költözz el,menj külföldre,változtass munkahelyet stb.

De ne kösd máshoz a boldogságod.

2009. máj. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!