Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz már a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz már a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátnőm, kezdetben nagyon jó volt minden, csak aztán eljátszotta a bizalmam. Nem kell megcsalásra gondolni, csak féltékeny voltam egy fiúra, megmondtam hogy nem örülök neki ha vele beszél, erre ő írt neki egy levelet, hogy ne beszéljenek mert én nem örülök neki. A gyerek tudomásul vette, és úgy volt, hogy nem beszélnek többet, aztán azon kaptam rajta barátnőmet, hogy olyat írt ennek a fiúnak, hogy nem bánná ha továbbra is beszélnének, csak én ne tudjak róla. Itt kezdődött minden probléma, azóta nem tudok úgy megbízni benne. Az meg még csak rátett egy lapáttal, hogy azt hazudta hogy kitörölte az exeivel való beszélgetéseket, aztán később kiderült hogy mégis megvannak, csak rejtegette őket. Mostanában akármilyen apróságot kérek tőle, le se szarja. Például fotózza magát, én rengetegszer megkértem hogy ha van új képe azt mutassa meg, mert kíváncsi vagyok rá, meg gondolom őt is érdekelné hogy mit szólok hozzá, mégse szól hogy "figyi van új képem, szeretném ha megnéznéd". Mivel a bizalmam eljátszotta, fel se háborodhatna ha megkérdezem mit csinált egész nap, de ő mégis felkapja a vizet, hogy mi az, hogy számonkérem. Mostanában úgy beszél velem, mint egy kutyával, pedig én nagyon szeretem. Ő viszont már elmondta, hogy nem úgy szeret mint régen, és én is egyre kevésbé érzem úgy, de félek a magánytól. Ha én bántom meg, mindig bocsánatot kérek, mert ez alap, de ha ő bánt meg, akkor neki ez luxus. Én ezt szóvá is tettem, hogy azért jól esne sokszor egy bocsánatkérés, ő erre azt mondta, hogy nem lesz ilyen csicska. Akár én bántom meg, akár ő engem, a vége mindig ugyanaz, mindig én bújok hozzá, sokszor úgy kérek bocsánatot, hogy nem is nekem kéne. Szerintetek van értelme ezt folytatni? Bocs hogy ilyen hosszú lett.
2011. máj. 4. 10:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és most még ő fenyegetőzik azzal, hogy otthagy.
2011. máj. 4. 10:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme folytatni. Ez csak rosszabb lesz. Zárd le. Keress új barátnőt.
2011. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
a helyében mondjuk én szakítottam volna Veled, amint rájövök, hogy nézegeted a levelezésemet. szóval szerintem lépj ki ebből, mindkettőtöknek jobb lesz. lehet ő is ezt akarja, csak nem meri, vagy nem akarja ő kimondani.
2011. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
nahát, akkor meg ki is mondta. leközeleb mondd neki, hogy renden van, szia. nincs ennek így értelme, ne félj az egyedülléttől, biztos lesz job kapcsolatod majd. de ennél jobb lesz, az tuti, ami most mehet köztetek.
2011. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te az alaptalan féltékenységeddel játszottál rá az ő bizalma tönkretételére, ezért változott meg ennyire ő is.
2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
ja, és tanulj belőle. legközelebb ne kövesd el ugyanezeket a hibákat!
2011. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon te is eljátszottad a bizalmát, ha a leveleit nézegeted.
2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

szerintem ez már csak rosszabb lesz. amint legközelebb megfenyeget, hogy "otthagy", akkor kapd el a szálat, és mondd neki, hogy "viszon'látás'".

már rég nem szeret, nem tisztel téged, hogyha ilyeneket csinál. idővel úgyis elmúlik emiatt a szeretet részedről is. ne pazarold az idődet, lépj ki belőle!

az egyedülléttől való félelem miatt vagy továbbra is a kapcsolatban, azzal csak megidősödsz, és még nehezebben fogsz később találni valakit, mert tuti, hogy ennek vége lesz. ha te nem, majd ő beadja a kulcsot.


egy párkapcsolatban szerintem meg lehet mondani, hogy valakivel nem szeretnéd, hogy nagyon barátkozzon. nem azt mondom, hogy minden barátjára rá kell bólintanod, de ha valaki nyomul rá (vagy csak szerinted, és ez téged zavar), akkor ezt meg lehet beszélni, és fel lehet fogni.

mi ezt megbeszéltük és tiszteletben tartjuk.

meg lehet vétózni dolgokat. nyilván nem naponta el lehet játszani ezt, csak nagyon ritkán, de meg lehet csinálni.

2011. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!