Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki szeretne ellenkező nemű...

Ki szeretne ellenkező nemű lenni? Miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Én. Akkor egész nap egy punciban turkálhatnék és melleket fogdoshatnék. Muhahahaha
2011. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Első válaszoló, de akkor egésznap f@szt fogsz kívánni:D
2011. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
ééééén mert tele fan a faxom avval,hogy én gürizek a pénzért a nők meg csak szét teszik érte a lábukat :D
2011. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
kérdező! te milyen nemű vagy?
2011. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
95%
Én szeretnék férfi lenni, mert olyan munkát akarok választani, ahol több esélyem lenne az előrejutásra férfiként. =(
2011. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Férfi
2011. nov. 4. 17:54
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

" Én szívesen lennék csaj. Semmi dolgom nem lenne, csak eljátszom a kis ribit, és máris van f asz a számban, pénz a zsebemben, önérezetm. Mi kellhetne még egy lánynak?"


Aki azt hiszi,hogy egy lánynak (igen vannak ilyen típusúak is..) csak ez a dolga, az egy idióta, lúzer és ostoba.:) De komolyan. Eddig nagyon nagy sz@rba fogtál bele eddig akkor:D Sajnálni nem tudlak, mert ilyen korlátolt gondolkozással jó hogy nem jut előbbre senki.


Lennék pár napra férfi, de nem tagadnám meg azt akinek születtem. Úgyhogy maradnék inkább nő.

2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nő akarsz lenni?
2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi van túl sok itt a begyepesedett agyú hímnemű egyed, akik szerint csak egy fajta nő létezik: mégpedig a rib@nc, pénzéhes nők?! Na ezért nem találnak egymásra azok akik normálisak, túl sok az ilyen manapság, lányokból és fiúkból is egyaránt olyanok,akik csalódtak . És ha csalódok,akkor miért írjam le az egész férfi nemet? Nem vagyok ennyire hülye, bocs.
2011. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék pasi lenni. (Bár valószínűleg egész életemben szingli lennék, mert nekem nem hiszem, hogy lenne türelmem a mai tipikus csajokhoz)

Az ok: már így, lány létemre is nagyon fiús vagyok. Járok focizni, szeretem a műszaki dolgokat (nemrég vettünk egy gyönyörű kék-fekete akkus csavarozót, valami isteni ^^), szeretem az autókat/motorokat, és gyűlölöm a vásárlásokat, a divatruhákat, a szoknyát, a magassarkú cipőket, egyszerűen inkább tartom magam gondolkozásban is fiúnak. Ha fiú lehetnék, nem kellene elviselnem a női testrészeimet (egyszerűen útálom mind2őt). És tudom, hogy mivel lány vagyok, soha nem lehetek olyan erős, mint egy férfi. A nőkön nem áll jól az izom... És ezt is gyűlölöm, hogy még a bátyám is simán megver, mert egyszerűen ütni sem tudok olyan erőset. Ha fiú lehetnék, akkor talán magasabb is lennék, vagy nagyobb termetű, és megvédhetném magam rendesen. Ráadásul ha gyereket akarok, nem nekem kellene megszenvednem a kihordásával. (bár tényleg nem akarnék csajt, valami borzalmas a mostani választék...)

Az egyetlen ellen-ok, hogy szeretem a pasikat. :) Buz; meg nem lennék.

2011. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!