Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek? És hol? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? És hol? Van egyáéltalán aki velem szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek és főleg nehezen kedzek el beszélgetni . Ha már van közös téma vagy ő kezdi akkor könnyeb , de ez ritkán fordul elő sajnos. Szórakozó helyekre ritkán járok , kb az összes ismerősömnek van valakije.Szóval így elég nehéz :( És sajnos már nagyon hiányzik egy pasi :(.
2011. okt. 30. 16:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Buliban nehéz normális pasit kifogni, de nem lehetetlen.Esetleg a barátnőid pasijaiknak ismerősei között.Gondolom ha szórakozni járnak előtte beülnek valahova többen iszogatni, beszélgetni.Biztos akad ott egy két egyedülálló pasi, de mondj egy témát ami érdekel, elbeszélgetek én bármiről:)
2011. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vadkan-állat ***** válasza:
Ha rusnya vagy,akkor esélytelen...
2011. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h úgy nézek ki mint aki akárkinek tetszik. Egyébként szinte bármiről , Könyvek , filmek , komolyabb témák , bármi jöhet.
2011. okt. 30. 17:16
 4/12 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudjam hogy az vagyok-e?
2011. okt. 30. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy boldog legyél, és szerezz is valakit, több önismeretre van szükséged. Azért nem létezik szerelmi életed, mert még nem vagy eléggé magabiztos. Menj el szórakozóhelyekre, rúgj be, stb. Ha nem éled a életet, nem lesz életed soha. Viszont ne legyél túl rámenős sem, mert a fiúk utálják a ragaszkodó/görcsölő lányokat.
2011. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Macskajós ***** válasza:
Valóban, először önbizalmat kell szerezned, de ne egyből a falnak! Csak hülyét csinálsz magadból. Előbb keresd a szemkontaktust, aztán szépen haladj. Jó kapcsolatod csak akkor lesz, ha tisztában vagy az értékeiddel. A férfiak falra tudnak mászni, ha folyton az önutálatodat hallgatják. És ne válj egy rossz ribanccá csak, hogy összeszedj valakit. Gondold végig milyen típusú pasira vágysz és aszerint öltözködj és viselkedj. Az önbizalmadat amúgy nem csak egy párkapcsolat javíthatja, hanem egy őszinte barátság, jó eredmények valamilyen területen.
2011. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Unknown525 ***** válasza:
Ez a keresd a szemkontaktus duma sztem butaság,de megpróbálhatod.Ráadásul a mai fiúk elég nyúlbélák,ha valamit akarnak,egyből fészbuk -.-.Szóval lehet,hogy bejössz valakinek,(ami a személyes véleményem illeti,nincs olyan ember,aki ne jönne be vkinek)csak nem mer cselekedni.Vagy egész egyszerűen rossz közegbe születtél,mint én,hogy olyan emberekkel vagy körülvéve akik nem érdekelnek.Én is ugyanebben a cipőben járok,de rábízom magam a véletlenre,mást úgysem tehetek.17/F
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy oda a nem hagyományos dolgokért, de pl. a buszon is simán odamehetsz egy egyedül bambuló sráchoz és felrázhatod kicsit. Én már kipróbáltam, nekem bejött, bár az illető rendesen meglepődött...

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kell mindig a hagyományos utat követni, nem csak bulikon meg szórakozóhelyeken lehet ismerkedni. Mondjuk picivel több magabiztosság sem árt, az már fél siker! :P

2011. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20
2011. nov. 2. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!