Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan reagálnátok hogy már...

Hogyan reagálnátok hogy már elég korán a gyermeketek az ellenkező nem ruháit szeretné hordani? Ez már jele a transzexualizmusnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak egy átmeneti hóbort. Mennyi idős?
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 2.5 éves,néha felveszi a huga ruháit,kétlem h transzi lenne.Felveszi,megy benne egy kört a lakásba és leveszi,ugyanezt csinálja az enyémmel is,most gyakorolja az öltözést.

Semmilyen nemi vonatkozást nem láttok benne,hagyom hadd csinálja.

2011. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

megengedném neki.. amikor én ovis voltam szüleim számára nemis volt kérdés hogy most lány vagy fiú ruhát adjnak rám. Legtöbbször fiú ruhát hordtam, mert bátyámtól örököltem, és ismerősöktől( fiúgyerekes ismerősöktől). Amikor alsós voltam pedig volt korszakom amikor csak fiú ruhát voltam hajlandó hordani (sokszor terepszínű gatya, fekete cuccok stb.). A hajam rövidre volt vágva ovis koromban, utánna pedig tépett félhosszú volt. Modnanom se kell sokszor néztek fiúnak engem, de nem bántam. Most már elég sok lány ruhám van, de vannak napjaim amikor nem akarok lány lenni. Szerintem ennek semmi köze a biszexualításomhoz amit már kb. 11éves koromtól tudok magamról. Hangsúlyozom, hogy a ruha semmiben sem befolyásolt, valószínűleg akkoris "ferde" lennék ha rózsaszínbe öltöztettek volna.

14L (aki néha fiúnak érzi magát)

2011. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!