Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Boldogtalan...

Mit tegyek? Boldogtalan vagyok és kilátástalan az életem.

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam, nincsenek barátaim. Ha ismerkedhetnék is valakivel, mindig alsóbbrendűnek érzem magam, alig merek megszólalni. Folyamatosan a múlton rágódok, ugyebár új dolgok nem nagyon történnek velem. Nincsenek céljaim, nincs hobbim, pedig szeretnék belekezdeni valamibe, de fogalmam sincs, mi érdekel. Mindig itthon ülök a gép előtt, pedig jó lenne, ha valakivel el tudnék menni erre-arra. A suli is nagyon nyomaszt, ott sincsenek barátaim, annyira szerencsétlennek érzem magam.
2011. nov. 6. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi te még fiatal vagy,,szedd össze magad és ne nyafikálj.

Már bocs,hogy ezt mondom,de ha így folytatod a végén depis leszel és doki tud csak segíteni rajtad.

El kell menned haverokhoz ismerősök társaságát keresni,mert nagy baj lesz!!

Sétálj hátha valakivel össze futsz! Menj be egy cukrászdába. Csinálj valamit magaddal.

Sajnos az én fiammal is ez volt és most nagyon boldog! Talált magának való társaságot,mert küldtem,hogy MENJ!!!!

2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?fiú vagy lány?amúgy azt tudom csak mondani amit első.
2011. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, menj, és találkozz. De még valami kell. Érdekessé kell tenned magadat. Nem csak külsőleg. Legyél valamilyen. PL. sportolj, lehetőleg valami érdekeset, pl. csinálj nagy biciklitúrákat, vagy menj zarándok útra. Bármi, amiről lehet mesélni. Vagy legyél fotóművész-riporter, és dicsekedja képeiddel, vagy legyél feltűnően jó valamelyik tantárgyból, legyél énekkaros, vagy zenész, de beállhatsz valamilyen vallási közösségbe is, ott is szoktak lenni fiatalok, és nagyon kedvesek mindenkihez, aki oda megy. Szóvak ilyenek,..stb.
2011. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Vagy tenyleg depis leszel,vagy pedig megvarod azt a pillanatot amikor mar tul keso lesz mindent helyre hoznod amit kihalasztottal az eletedbol!!gondolom fiatal vagy es nem te vagy az egyetlen aki igy erez,de ez ellen neked kell tenned es nem a szomszednak!!nem tudom milyen multad volt,de szoktak mondani soha ne nezz hatra mindig csak elore.a jovodet csak te iranyithatod ..
2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Te biztosan tudod, hogy hány éves vagy, és hogy fiú vagy e avagy leány?

Tudod, mindenkinek, aki kérdez, más és más tanácsra, segítségre van szüksége, életkortól, nemtől, panasztól függően. Vagy arra gondolsz, hogy mivel te ezeket tudod, természetesen mi is rögtön tudjuk, a kis bugyuta kérésed alapján. Hogy észlény nem vagy, az elsőre létszik.

2011. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök a jóindulatodnak, lány vagyok és 17 éves.
2011. nov. 6. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz üzit, és beszélgethetünk. Tisztára mintha magamat olvasnám, bár barátaim úgy tűnik vannak, de mostanában már ebben is kételkedek..(18/l vagyok)
2011. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kapd össze magadat. Ha ilyen maradsz, nehéz lesz az életben boldogulni. Hidd el, nem ezek a legnagyobb gondok a világon. Elhiszem, hogy rossz. Voltam hasonló helyzetben, de eltelt pár év, s én is rájöttem, hogy ezek a gondok eltörpülnek az élet dolgai mellett.

Ezen az állapotodon csak te tudsz segíteni. Hobbit illetőleg: szeretsz-e sportolni (ott még új barátokat is szerezhetsz), vagy festeni, verset írni, zenélni, olvasni. Kezdj nyitni emberek felé, beszélgess velük hétköznapi témákról.

Biztos van valami célod:anyagi biztonság majdan (saját lakás), vagy család, vagy az, hogy szimplán jól érezd magadat. Végezz kis önvizsgálatot, hogy mi is tesz boldoggá, mihez lenne kedved. De csak Te tudsz ebben az ügyben tenni. Ha igazán akarod, menni fog. Egyenlőre örülj annak, amid van: család (ha jó velük a kapcsolatod, még jobb), tető a fejed fölött, hogy egészséges vagy és nagyon sok lehetőség áll előtted.

2011. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetnék veled, én is ebben a helyzetben vagyok és egyre rosszabb... ha gondolod írj.

21/F

2011. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2011. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!