Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet, hogy nem vagyok...

Hogy lehet, hogy nem vagyok kövér, amikor szinte soha nem mozgok?

Figyelt kérdés
175 cm és 61 kg vagyok, nem sportolok semmit, bár nem is eszem sokat, csak annyit, hogy ne legyek éhes. Hogy lehet ez? Más meg azzal szenved, hogy megszabaduljon a fölöslegtől. Ennek ellenére gondolkozom azon, hogy fussak, de nem tudom rávenni magam. Főleg amióta ez a hideg van. Szerintetek fussak?
2011. nov. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mer hányatod magad te bulémiás
2011. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és fiú vagyok
2011. nov. 8. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:

a fiúk kevésbé hízékonyak, mint a lányok, mert a lányoknak szükségük van a zsírraktárra a terhességhez, a fiúknak meg izom kell, a "vadászat"hoz meg a családalapításhoz/védelemhez.

persze ez csak az alap, sok eltérés lehet, de a hízás eléggé függ a genetikától is. nem csak a mozgás-táplálékbevitel függvénye.

2011. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hízékonyság az genetika kérdése, nőben is van ilyen.

futni meg minek? kergetnek?

2011. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tesóm se dagi, söt.

180cm jó ha van 60kg, de lehet sokat mondok.

Pedig egész nap a számgép előtt ül.A munkája is olyan hogy gép elött kell ülnie, és ha haza megy akkor is csak lefekszik és kész.

Enni viszont ő iszonyúan sokat eszik.Ha jön hozzánk dupla menyiséget főzök, pedig csak egy fővel vagyunk többen.

Ő egyszerűen ilyen alkat..

2011. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ez tök jó, a te tesód akkor kicsit sovány, az én testtömegindexem meg pont jó...
2011. nov. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!