Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor józan vagyok, akkor...

Amikor józan vagyok, akkor tök értelmesen ellehet velem beszélni, de amikor elkezdek inni, akk szinte játszom a könnyen megkapható k*rvát, ezt mér csinálom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy a pia hatására. Önkontroll önkontroll!!!

hány éves vagy?

2010. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lol :D Az alkohol oldja a gátlásokat.

Ha az ember iszik néha megfeletkezik magáról, és "túl" jól érzi magát.

Itt persze nem a mindenkivel összefekszek dologra gondolok.

Csak mond olyanokat az ember, vagy tesz, amire józan ésszel nem volna képes.

2010. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát 15 vagyok .. de például ennek a viselkedésnek az oka nem lehet az h nem kapom meg azt a szeretetet amire vágyom ?
2010. okt. 6. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy ez az oka. Úgy érzed?

Elég fiatal vagy még az ivászathoz nem gondolod???:S és vigyázz az ilyen viselkedéssel, mert a későbbiekben egy életre nem tudod majd magadról lemosni a rosszindulatú megjegyzéseket! Képzeld el mit gondolnának a szüleid ha ezt tudnák, hogy 15évesen hogy viselkedsz?!:S

22/L

2010. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szüleim tudják, h iszok .. végülis úgy h mértékel iszom annyit gondolnak. De am úgy érzem h ez miatt a szeretet hiány miatt lehetek ien.
2010. okt. 6. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:

és mit szólnak, hogy iszol? Hát ha a szeretet hiány miatt van, akkor sajnálom.:( de hidd el ettől nem lesz jobb, akkor sem szabad ilyet csinálni. Ettől csak még rosszabb lesz a szeretet hiányérzeted, mert azt gondolják, hogy te egy "olyan" lány vagy és mindenki csak ki akar majd használni!

Volt egy ilyen barátnőm, aki agy viselkedett, én pl. ezért szakítottam meg vele a barátságot. És nagyon rossz volt neki is!


És másnap amúgy rosszul érzed magad az miatt, hogy úgy viselkedtél?


22/L

2010. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
MIndig rossz kedvem van akkor, de több napon keresztül bűntudatom van.
2010. okt. 6. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Na látod!

Tényleg na csináld, gondolom olyan p..csa részegre csak nem szoktad magad le inni, hogy azt sem tudod mit teszel!

Olyankor gondolj arra, hogy "na ezt nem kellene". Már ha egyátalán tudsz magadnak megálljt parancsolni, vagy akarsz-e?

Ki fognak használni hidd el:S


22/L

2010. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, szeretet hiánytól és attól, hogy nincs olyan barátod, aki vezetne, aki mellett biztonságban érezheted magad

én is ilyen voltam, és ezért szeretetet senkitől nem is kaptam kihasználtak mind

2010. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki utoljára válaszolt, attól megkérdezném, h hogyan sikerült ezt az egészet abbahagyni ? Elhatározta magába h nem fogja többet csinálni v mi ?
2010. okt. 6. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!