Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl sokat hazudok, füllentek,...

Túl sokat hazudok, füllentek, lódítok, túlzok. Nem lehet, valamit ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
"Egyszerű, NE HAZUDOZZ!" féle válaszok nem segítenek, mert próbáltam, de egyszer csak azon kaptam magam, hogy megint nem mondtam igazat... :/
2011. nov. 9. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hazudj sokat, nagyot más csávókról.

Előbb-utóbb valamelyik szépen állon bombáz és onnantól már érezni fogod a tétjét a hazudozásoknak.

A drogosok sem almás pitével jönnek le a cuccról, hanem kemény elvonással. Neveltesd meg magad.

2011. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kriszti Te vagy az édesem? :)
2011. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első jót mond, ha hülyeségnek hangzana. Sajnos addig úgyse tanulod meg amíg nem történik valami ilyesmi. Vagy ha ehhez nincs kedved, választhatod azt hogy megmaradsz ilyennek, de magától nem fog elmúlni.
2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fontos dolgokban is? csak hazudsz vagy ki is találsz dolgokat?
2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kéne gondolkodnod azon, hogy miért teszed. Aztán azon, hogy az olyan fontos e.
2011. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fontos dolgokban csak néha, nem kitalálok, de pl. ha van egy sztori akkor felturbózom... amúgy köszönöm.
2011. nov. 9. 19:09
 7/7 zeronibble ***** válasza:
Szerintem nagyon jól látod, hogy mi a legrövidebb út.
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!