Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok így vele, én...

Csak én vagyok így vele, én vagyok a furcsa?

Figyelt kérdés

15 éves leszek. Nem csinálom azt, hogy elmegyek egy buliba és leiszom magam a sárga fölig aztán tele hányom a mosdót, vagy, hogy nem járok egy bizonyos személlyel egy hétig se de aztán jön a másik.. nem iszok, nem cigizek, nem is cigiztem, nem ülök hajnalig a diszkókba , megjegyzem még a sulibulikba se nagyon járok el. Nem jár az eszem a d*gáson, nem csókolóztam még, nincs barátom vagyis eddig még nem volt.


Ehelyett inkább a lovammal edzek, a lovam "idomítom", kutyámmal, barátaimmal vagyok és a családommal.

Én vagyok a furcsa?

Most én nem a többi kamasz ellen vagyok csak úgy érdekel a dolog.

Mert a szüleim is mondták, hogy menjek bulizni ha akarok igaz nagyon fognak félteni , hogy ne maradjak le az ilyenekről ha akarok menni. De én mondtam nekik, hogy én nem megyek ilyen helyre egyenlőre.

Meg nem is cigizek, és még az osztályba (nyolcadikba) engem izéltek, hogy hohó miért nem cigiztem még, mikor az egész osztály már próbálta rajtam meg egy gyereken kívűl.

Mondom , inkább másra költöm a pénzem..

14/l


2011. aug. 20. 16:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz olyanokkal, akik gúnyolnak, izélnek mert ők úgysem lesznek soha a barátaid.

Én most 15 éves vagyok (nemsokára 16). Soha nem cigiztem még, inni nagyon ritkán és akkor is csak mértékkel szoktam. Volt már barátom, de nem 1 hétig hanem fél évig voltunk együtt. Szűz vagyok természetesen :)

És nem te vagy a furcsa, csak ilyen ez a mostani világ...azt csináld, amit szeretsz és olyanokkal legyél együtt, akikkel jól érzed magad és szeretnek téged :)

2011. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez volna a normális.
2011. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Bárcsak több ilyen ember lenne mint Te! Sokan vehetnének Rólad példát, még idősebbek is!
2011. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. A magatartásod példaértékű. Ha továbbra is ebben a szellemiségben élsz, még sokra viheted. ;)
2011. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem az én lányom is ilyen lesz!:) Nagyon okos és értelmes kislány vagy, biztos büszkék rád a szüleid.

Én sem akartam soha megfelelni a környezetemben lévő velem egykorú társaimnak és milyen jól tettem. 23 éves vagyok, van egy diplomám, egy nyelvvizsgám, dolgozom, van egy nagyon édes párom, aki a tenyerén hordoz és akit én is imádok, pár év múlva tervezzük az első babánkat és boldogabb már nem is lehetnék. Ezzel szemben azok az osztálytársaim, akik a gimiben menőnek számítottak közel sem így élnek. Az egyik még a gimi után terhes lett (hozzáteszem nem szándékosan - hoppá), a másiknak még mindig a bulizásból áll az élete, a harmadik otthagyta a fősulit (bár gyanakszom, hogy kirúgták inkább) és most dolgozik az érettségijével, a negyedik nem tud mit kezdeni az életével, úgyhogy otthon ül és várja a sült galambot.:) Engem ez olyan elégedettséggel tölt el, hogy azt nem is lehet szavakban kifejezni.:) Engem állandóan kinéztek, engem lehetett cikizni, be lehetett nekem szólni, kihagytak amiből csak lehet (bár sosem bántam) és mégis ember lettem, ráadásul úgy érzem különb, mint azok, akik nem tartottak érdemesnek arra, hogy köszönjenek nekem reggelente...

Persze nem baj, ha fiatalon bulizik az ember (bár én sosem tettem), de mindennek vannak határai. Sosem tartottam sokra azt a típust, akit leírtál bármennyire el voltak szállva maguktól. Nekem akkor is "értelmes" barátaim voltak és sosem hiányzott a nagymenők társasága, mindig volt jobb dolgom, mint füstölögni és a sárga földig inni magam, mai napig rászólok arra, aki mellettem bagózik, hogy ne az én tüdőmet károsítsa már, ha egy mód van rá.:P

19 évesen vesztettem el a szüzességem és a mostani párom, csak a második fiú az életemben, de 2 éve együtt vagyunk és 1 éve együtt élünk boldogan. Szerintem azok az emberek, akik mértéktelenül isznak és bagóznak (főleg 14 évesen, csak gratulálni tudok az eszükhöz) azért teszik ezt, mert annyira meg akarnak felelni a többieknek, hogy nincs is kifejlett személyiségük, csak mennek a csorda után. Nem tudom, hogy ők hogy tudnak családot alapítani, bár hallottam már olyanról is, aki pont ilyen buta kamasz volt és beütött a nagy szerelem, amitől kicserélték, de szerintem nem ez a gyakori. Szóval csak így tovább kislány , biztos sokra viszed majd az életben.:)

2011. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "biztatást" :)
2011. aug. 20. 18:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Én se csinálom azokat, amiket te leírtál, és nem érzem magam furcsának. Rengeteg korombelit ismerek, aki nem cigizik és nem issza le miden héten magát. Szóval nem, egyáltalán nem furcsa. De az se furcsa, amit mások csinálnak, sokan ilyenkor akarják kiélni magukat.

Pár napja volt egy ilyen kérdés, ahol az egyik válaszoló leírta, hogy kicsit elege van már ezekből a "Most én vagyok a kivétel, normális amit ők csinálnak?" És válaszul megkapja a sok dicséretet, hogy dehogy kislányom, te vagy a normális, a többiek buták és utcaseprők lesznek (egyik osztálytársam cigizik és majdnem kitűnő tanuló egy erős gimiben, elég jó utcaseprő lesz). Ne haragudj, nem azt akarom mondani, hogy te ezért írtad ki, de tényleg hetente van egy ilyen kérdés, picit idegesítő már.

Szóval van olyan is, aki iszik, cigizik és mégis jó tanuló, kedves. Nem kell elsőre megítélni mindenkit, attól még lehet rendes, hogy mondjuk kipróbálta a cigit. Mondom ezt úgy, hogy soha nem értettem mi benne a jó és már a szagát is utálom, sose próbáltam. :)

17/L

2011. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jajj bocsi, nem tudtam, hogy többször is megkérdezték már, nem igazán szoktam ebbe a topicba benézni... bocsánat!


Csak nem az a baj, hogy kipróbálják vagy , hogy elszívnak egy - kettőt hanem 2 naponta vesznek egy dobozzal..

2011. aug. 20. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok csak én 16 leszek :P

nekem is szokta apám mondani hogy nem akarok-e menni meg ilyenek... de én nem érezném jól magam inkább kecskézek vagy kutyázok :)


15/L

2011. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 :) :) :) ***** válasza:
Ugyan ez csak nekem nincs lovam..kutyám van de annyira nem vagyok kutyyamániás.
2011. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!