Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van baj hogy ilyen...

Velem van baj hogy ilyen fiatalon ilyen dologra gondolok?

Figyelt kérdés
van egy kisöcsém aki 2 hetes de miota megszületett csak az jár a fejembe hogy nekem is kell egy kisbaba 14 éves vagyok.de mivel ilyen fiatalon kizárt a dolog olyan hülyén érzem magam
2011. nov. 10. 10:22
 1/2 Stella90 ***** válasza:
ez nem szokatlan. én most 21 vagyok, de én is már régóta gondolok ilyenre. én még legalább 30 éves koromig biztos nem fogok szülni, de azért jó rá gondolni, és már nagyon várom :) ne érezd magad hülyén...amíg kisbaba, addig persze, hogy milyen aranyos...csak utána felnőnek, és jön a többi... :)
2011. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)

rendben de tényleg olyan aranyos szinte elloptam anyutol már:DD mindennap sétálok wele,megetetem,megfürdetem,vigyázok rá,játszok vele ilyenek és olyan jó érzéssel tölt el a dolog:)

2011. nov. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!