Te mit választanál?

Figyelt kérdés

Ha megkérdeznék a kórházban, hogy elaltassanak-e örökre, vagy leamputálják egyik kezedet vagy lábadat?

Tehát te tudnál fél kézzel,lábbal élni egész életedben? Lelnéd még örömöd valamiben?


2011. nov. 10. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Amputáció.


Végigjátszottam már fejben h mit csinálnék ha amputálni kéne valamelyik végtagomat és erre jutottam.

Nem lennék öngyilkos, mert van élet utána.

Meg a feldolgozásos fázist is megpróbálnám lerövidíteni, h ne forduljak el mindentől és mindenkitől.


Láttam már síelni embert székben, nagyon durván nyomta!

Sok mindent meg tudnak csinálni, nem "teljesen bénák" mint ahogy gondolnánk. Inkább azt mondanám néha kicsit több segítségre szorulnak mint egy átlagember, de mi átlagemberek is segítségre szorulunk bizonyos esetekben, nemde?


//egyébként kórházas élményem után jutottam erre a következtetésre//

2011. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Én elfelejtettem odaírni, hogy inkább elaltatnám magamat.
2011. nov. 10. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Fél kézzel fél lábbal még simán lehet élni,

Ha a péniszemet vágnák le vagy a szemem fényét veszíteném el akkor lennék nagy gondban ...

2011. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én altatnám magam, bááár... mondjuk csak az egyik? az még talán elmegy, de ha mondjuk lebénulnék teljesen lábra, vagy mindkét kar akkor altatás
2011. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Altatás, tuti. Nem félek a haláltól, kíváncsi is vagyok rá mi van utána (ha semmi akkor semmi, ez van), természetesen nem akarok meghalni úgy hogy egészségesen élhetnék, de nyomorékként nem akarok élni. Persze, nyilván örömömet lelném egy csomó mindenben utána is, de akkor sem. 20n
2011. nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én simán levágatnám az egyik kezem, az egyik lábam, vagy mindkettőt, ha választanom kéne. Egy kézzel is teljesen jól el lennék, egy lábbal már nehezebb, de még mindig nem lehetetlen. Inkább, mint meghalni.
2011. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem meg inkább a lábamat vágják le, mint a karomat. Lábat könnyebb pótolni művégtaggal. A kéz mozgásait nehéz modellezni robotkézzel, habár láttam már nagyon jól működő darabokat is.
2011. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én inkább meghalnék, mint hogy elveszítsem valamelyik testrészemet
2011. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!