Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőgyűlölő lennék? Vagy csak...

Nőgyűlölő lennék? Vagy csak pusztán előítéletes?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok. Mostanában azt veszem észre magamon, hogy egyre nagyobb ellenszenvet érzek a női nem iránt. Magasan hordják az orrukat, beképzeltek, azt hiszik övék az egész világ, hogy pusztán a csábítással és a külsejükkel sokszor képesek olyan célokat elérni az életben, amiért nekem vért és verítéket nem kímélve kell dolgoznom. Ha villamoson meglátok egy dekoratívabb nőt, egyből el kap a düh és rögtön arra asszociálok, vajon hány hímtagot "kezelt le", hogy megkapja a márkás magassarkúját vagy táskáját.
2011. nov. 12. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is egy márkás táskára vágysz? Mit nem adnék érte ha pl több fizetést kapnék vagy könnyebb lenne karriert építenem, de nem, mert köztudott, hogy a férfiak mindig előnyben vannak! Te meg azért sírsz mert a nőknek könnyebb megszerezni egy társkát vagy a szexet? Modern világban élünk! Keress teis pár gazdag úriembert vagy idősebb hölgyet és te is kezelgethetsz egy táskáért! :) Magad minősíted. Mert ugye a férfiak tökéletesek?

Nem tudom milyen bolygón élsz, errefelé nem szokás a nők nagyobbik felénél, hogy ilyen módon érik el a céljaikat.

Gondolom nem volt szerencséd a nőknél. Azért vagy ilyen buta gondolkozású...

2011. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a táska csak egy példa volt, nyilván az anyagi oldalra koncentráltam te ostoba féleszű
2011. nov. 12. 16:26
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kezd átcsapni gyűlöletbe.

Igazából egyet ne felejts el: nem minden nő ilyen, és nem minden nő térdepeléssel érte el a célját!

2011. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos hogy ilyen megkeseredett, lecsúszott emberek vannak! Nyilvánvaló hogy itt te vagy az aki rosszkedvű és ideges, szóval hiába neked áll feljebb, te szívsz! :)
2011. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ha ez az egész átcsap nálam radikálisabb formába elhiheted, nem csak én fogok "szívni"
2011. nov. 12. 16:35
 6/22 anonim válasza:
100%
És ezt miből gondolod hogy így szerzik meg amit szeretnének? Mert véleményem szerint azok nem sokra viszik , max elveszi őket vmi gazdag pasi.
2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba előítéleteid vannak amely nélkülözi a szeretetet a megértést, a toleranciát és az alázatot!!! Ezek súlyos jellembeli hiányosságok! Jobb lesz ha gyorsan elkezded helyrehozni a gondolkodásodat!!!
2011. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavol alljon tolem, hogy megsertselek, de en inkabb azt mondanam, hogy szuklatokoru vagy es kozben a sajat belso feszultsegeidet, frusztracioidat probalod kivetiteni a nokre. Tipikus hiba az, amikor az ember a sajat sikertelenseget megprobalja ugy feldolgozni, hogy kulso ellensegkepet keres maganak. De ez nem az intelligens ember utja!


Az intelligens ember felismeri, hogy minden ember mas, hogy vannak, akiknek tenyleg konnyebb bizonyos dolgokat elerni (akar moralisan igencsak megkerdojelezheto modszerek alkalmazasaval is), vannak, akiknek nehezebb, mert a vilag igy mukodik. Az intelligens ember felismeri, hogy a masok iranti duh es harag nem a megfelelo modja annak, hogy a sajat onertekeleset helyre tegye. Az intelligens ember felismeri azt, hogy az o sajat kulon kis kuzdelmei es harcai soran csak erosebb lesz, gazdagodik, bolcsebb lesz, tapasztalatot szerez, amik mind hozzasegitik ahhoz, hogy ertekesebb emberre valjon. Az intelligens ember azt is felismeri, ha hibazik, ha teved, ha valamirol rosszul gondolkozik, ekkor merlegel, atstruktural, ujragondol, kijavit es megprobal sikeresebbe valni.


Valaszd az intelligens ember utjat!

2011. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én intelligens ember vagyok, kiválóan fel tudom mérni az ellenségeim gyenge pontját és akkor keresztbe tenni nekik amikor nem számítanak rá. Bárkit képes lennék eltaposni akit csak akarok.
2011. nov. 12. 17:06
 10/22 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy az intelligenciámat mások ellen használom.
2011. nov. 12. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!