Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőgyűlölő lennék? Vagy csak...

Nőgyűlölő lennék? Vagy csak pusztán előítéletes?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok. Mostanában azt veszem észre magamon, hogy egyre nagyobb ellenszenvet érzek a női nem iránt. Magasan hordják az orrukat, beképzeltek, azt hiszik övék az egész világ, hogy pusztán a csábítással és a külsejükkel sokszor képesek olyan célokat elérni az életben, amiért nekem vért és verítéket nem kímélve kell dolgoznom. Ha villamoson meglátok egy dekoratívabb nőt, egyből el kap a düh és rögtön arra asszociálok, vajon hány hímtagot "kezelt le", hogy megkapja a márkás magassarkúját vagy táskáját.
2011. nov. 12. 16:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Nem másokkal kell foglalkozni . Pláne amíg téged nem akadályoznak hogy elérd amit szeretnél. Ha meg akadályoznak el kell gondolkodni hogy miért? Esetleg jobbak nálad? Szerintem te már nem csak a nőket gyűlölöd, hanem lassan mindenkit....
2011. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"ebben az egészben az a jó, hogy gyűlölködhetsz, de te is férfi vagy és ezt a helyzetet a férfiak okozták. ha nem lennétek gyengék és szexuális hatások által ilyen könnyen befolyásolhatóak akkor a nők nem tudnának semmit olyan könnyen megszerezni "


Ebbe a hozzászólásba hatalmas igazság van! Nem mindig másra kell kenni a saját szarodat!

2012. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!