Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha egy reggel...

Mit tennél, ha egy reggel arra ébrednél, hogy egyedül maradtál az egész Földön? A részleteket alább leírtam.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de én nagyon sokat gondolkodtam rajta mit tennék ha egyszer felkelnék és nem lenne sehol senki. Nagyon foglalkoztat a dolog. Ti mit csinálnátok?

A feltételek, részletek:

-eltűnt az összes ember és állat

-víz, áram, gáz van mert annyi "megrekedt" a csövekben hogy egész életedre elég legyen

-tévé, internet nincs

-látszólag minden olyan mint régen csak épp sehol senki


Mit kezdenél magaddal? Én biztos megpróbálnék keresni valakit, keresnék egy autót, megtankolnám, és elindulnék... vinnék magammal térképet, ruhát, amit kell... és elindulnék hátha ráakadnék valakire vagy valamire... kaja az lenne mert konzerveket akár évekig lehet enni, bolt meg bevásárlóközpont meg mindenhol van ahova belehet menni.

Aztán előbb utóbb úgyis véget vetnék az életemnek! De előtte még megnézném Európát autóval (távolabb sajnos nem mert vízre nem tudnék menni....)


2009. máj. 9. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%

hát én lopnék magamnak egy csúcs szuper lakókocsit tele raknám kajával meg diesellel azt nekivágnék a világnak mint te de én átkelnék más országokba mert azért kisebb/nagyobb motorcsónakokat mindenki el tud vezetni ha találnék valakit akkor biztos elhívnám hogy jöjjön velem ha lány lenne és kb. velem egy korú még családot is alapíthatnánk :) ha meg rajtam kívül mást nem találnék kipróbálnák minden olyat amit eddig nem mertem vagy nem volt rá alkalmam aztán éget vetnék életemnek.


Én ezt tenném :)))))))))!!!!!

2009. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is nagyon szomoru lennek a parom es a lanyom nelkul, de en is neki vagnek a nagy vilagnak, mindent kiprobalnek meg talan elveznem is. Nappal jonnek mennek ejjel aludnek.

Kicsit kutakodnek, hatha nem en vagyok az egyetlen de ha nem talalnek senkit akkor mennek tovabb, nezelodni es miutan vegig jartam az utam akkor varnam a kegyes halalt de nem olnem meg magam! :)

2009. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Először valószínűleg elmennék Nikimhez egy jó kis terepjáróval. Aztán, ha nem találnám őt se, akkor sztem összeomlanék, de vhogy rendberaknám magam, s elkezdenék utazgatni én is... Elmennék az 51-es körzethez, az tuti... Bekukkantanék... :D Minden országban megkóstolnám a helyi sörkülönlegességeket, s rengeteg dolgot kipróbálnék... Nem, én nem ölném meg magam... Egészen addig utazgatnék míg tart az életem... Legalább kihasználnám, hamár van... :)
2009. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én tuti elmennék a bevásárlóközpontokba és mindent, ami csak tetszik, elvinném magamnak:D:)
2009. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért az marha félelmetes volna! Kihalt házak, utcák, városok... És közben nem tudom, hogy tényleg kihalt-e?! Mi van, ha maradtak rajtam kívül is, de mondjuk gyilkos szándékkal? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....nem akarom!
2009. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fognék egy vagány kocsit, és 200al tepernék az úton!:D

aztán bejárnám a házakat, és kilopnék meg kipróbálnék mindent, amit eddig soha.

2009. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

az oké, hogy nem lenne rajtam kívül senki, NA DE INTERNET SE?!?! borzalmas még belegondolni is. :\

na viccet félre téve én nem csinálnék semmit, azon kívül, hogy keggyetlenül félnék.. emberek nélkül ideig-óráig jó, de bennem is bennem lenne, hogy van még rajtam kívül valaki.. vagy valami. (no a sok horror:D)

2009. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már a sci-fi hőskorában kedvelt volt ez a téma... sok ilyen történet létezik.
2009. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon tudnék mit, mert nem tudok vezetni. A kormányzás megy, mert emlékszem, hogy amikor apum az ölébe vett, akkor jól elvezetgettem, de a kuplunggal mai napig nem tudok mit kezdeni. Valószínűleg elmennék egy autószalonba és lopnék magamnak egy automata váltós kocsit. Teletankolnám és szereznék magamnak fegyvert (hátha van még rajtam kívül valaki és bántani akarna) és élelmiszert. Kocsikáznék egész nap, aztán egy sok csillagos szálodábn aludnék. Valószínűleg körbeutaznám egész európát és jól érezném magam.
2009. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jókat írtok! :)

Első válaszolótól kérdezem, családot alapítanál ha találnál egy lányt, na de képzeld csak el hogy szülné meg a babát, szakorvos nélkül, mikor gátat kell vágni meg ilyenek :( azért ezt ne felejtsük el.


Valaki írta, hogy nem vetne véget az életének... nah jó, enni meg inni tudnál, de enni se örökké, a konzerv ételeknek sincs többszáz éves szavatossága...


Tényleg vannak ilyen kitalált sztorik? könyvekben, filmekben? Úgy megnézném, elolvasnám, aki tud ilyet írja már meg a címét!

2009. máj. 9. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!