Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lehetne, miket kívánnátok...

Ha lehetne, miket kívánnátok most?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Előző -- amúgy ez egy tök jó kérdés :-)
2011. nov. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Újrakezdeném az életemet. Jól megnézném az apukámat, akire egyáltalán nem emlékszem, mert két éves korom előtt hirtelen halt meg, és figyelmeztetném, hogy azonnal menjen kórházba. Többet járnék szórakozni 17 éves korom körül, gimi után továbbtanulnék fősulin, vagy egyetemen ( még mindig nem tudom milyen irányban!!), aztán később megismerném a lelki társamat, akivel kölcsönösen mindenféleképpen vonzódunk egymáshoz, és akivel beszélgetni is tudok (és ez szinte a legfontosabb, hogy jó beszédpartnerem legyen! ). Aztán fősuli-egyetem után karriert építenék. Utána szülnék csak gyereket, talán! A többi alakulna, nem tudom még hogyan...
2011. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Vissza akarok feküdni aludni, és ne kelljen mennem dolgozni... :)


Én azt szeretném, hogy anyukám gyógyuljon meg, és újra hazajöhessen hozzánk a kórházból.

2011. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én pozitívabb gondolkodást.
2011. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Azt,hogy újra egészséges legyek mert fel szeretném nevelni a most hét éves lányomat...de sajnos erre nincs lehetőségem.
2011. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Bár bátrabbak lennének az emberek - köztük én is.
2011. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Normális megélhetést minden embernek. Ahol nem kell folyton a pénz miatt aggódni, könnyebb saját lakáshoz jutni, családot alapítani,

és biztosak a munkahelyek, normális az egészségügy...

És azt sem bánnám ha mindenki megtalálná a saját párját, és vele foglalkozna, nem máséval, vagy nem mindenkivel aki szembejön :)

2011. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

1. Lelki béke

2. Szeretet

3. Örömteli élet

az enyém.:)

Ezt kívánom Nektek is. További szép napot!

2011. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy teljesen új személyiséget.De mivel ezt nem lehet akkor marad a szeretett egy megfelelő lánytól..
2011. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előszöris hogy egy picit soványabb legyek,angolul tudjak beszélni anyanyelvi szinten,szeressen engem az a fiú akit én szeretek,gyúgyuljon meg anyukám,Magyarország ne legyen ekkora válságban,és békét;boldogságot;szerelmet;egészséget.
2011. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!