Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még ilyen ember, aki fura...

Van még ilyen ember, aki fura érdeklődésű?

Figyelt kérdés

Akit a zene, képzőművészet, filmek, regények, sorozatok, tánc, egyszóval a kulturális dolgok nagyon kicsit érdekelnek csak - ha egyáltalán. Ugyanakkor mégse bulizással meg pl. számítógépes játékokkal tölti szabadidejének zömét.

Tudományos (vagy tudományosabb) témák felé, a "science" felé érdeklődőket keresek. Akiket a környezetvédelem, környezetvédelmi megoldások, közlekedés, informatika, természet, egészség, egészségvédelem, prevenció, lakberendezés, állatok stb-stb. érdekel, de olyannyira, hogy ezzel szeretik lefoglalni magukat szabadidejükben. Elmélkednek, terveznek. Utánaolvasgatnak...


Egyrészt érdekel, kb. mennyire vagyunk ezzel egyedül - azért tettem fel e kérdést.


Másrészt szerintem nemcsak nekem van kisebbségi komplexusom és önbizalom-hiányom többek között a különc érdeklődéseim, és az embereket összefogó, mindenkit érdeklő dolgok iránti érdeklődés hiánya miatt.

Egyedül tengődünk, néha magunk alatt vagyunk. Néha pedig felteszünk egy-egy "lelkizős" kérdést ide.


Ha már itt az internet, csoportot alakíthatnánk, akár pl. Facebook-on is. Amint találunk közös érdeklődést valakikkel, tervezgethetnénk, tapasztalatot oszthatnánk meg, talán többre mennénk, mint egyedül. - Ha meg ilyen nincs, legalább vigasztalódhatnánk, hogy: "nemcsak én vagyok ilyen fura egyedül a földkerekségen".


2011. nov. 13. 17:06
1 2
 1/13 Walk With Me ***** válasza:

Ismét Te, kedves 121200012? :)


Amúgy szerintem ezt a kategóriát kevesen olvassák, szóval mégha akad is ilyen ember ezen az oldalon, nem biztos, hogy rádtalál itt.

2011. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még én se tudom a saját felh. nevem, Te igen? Honnan másoltad ki?


Akkor hova írjam? Gondoltam még az Egészség/Mentális egészségre, kicsit illik oda is.

2011. nov. 13. 17:19
 3/13 Walk With Me ***** válasza:

Régebben írtál nekem privit. :)


Amúgy én a Szerelem & szex - Egyéb-be tenném.

2011. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy nem illik oda... :D
2011. nov. 13. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek a fenti dolgok is de legfőképpen a kutyák (kiképzés), és ezt mindenki furának tartja és kinevetnek, pedig szerintem egyáltalán nem az.
2011. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De ilyen mértékig?


És a kulturális dolgok téged is kevésbé?

2011. nov. 13. 17:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmi voltam/vagyok, de ez mára teljesen leamortizálta az önbizalmamat, hihetetlen nehézségeket okozott, soha nem találkoztam olyannal aki megértett volna, most örülök, ha néha emberek közé merek menni. 25f
2011. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát... Ez az életem. Ez mutat egy mértéket?

A kultúrális dolgok sok része nem érdekel, csak én a zenét, könyvet, filmet nem sorolnám ide, illetve nem CSAK ide. Pl mi van akkor ha a kutyázás az életem ezért szeretem kutyás könyveket olvasni vagy filmeket nézni róla? Érdted... :) Meg még a bűnüldözés érdekel, mármint pszichológiailag, akkor szerintem az is sicence. Az meg olyan mértékben érdekel, hogy arra akarok továbbtanulni.

2011. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.

Jó, így értettem. Regényekre, nem ismeretterjesztő filmekre stb. gondoltam.


A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

Na, pont ezért gondoltam, hogy legalább mi alkothatnánk csoportot, ha más nem, virtuálisan, de lehetőleg ne csak úgy.

Mert mi legalább megértenénk egymást, mert benne vagyunk.

2011. nov. 13. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:

"Na, pont ezért gondoltam, hogy legalább mi alkothatnánk csoportot, ha más nem, virtuálisan, de lehetőleg ne csak úgy."


Hát... már többször láttam itt ilyen irányú próbálkozásokat, de mindegyik hamar behalt.

2011. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!