Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehetne a megoldás? Került...

Mi lehetne a megoldás? Került valaki már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Na,szóval,nem olyan egyszerű a dolog,mint amilyennek tűnik..segítség kéne. 16 éves lány vagyok.

Depressziósnak érzem magam.Nem tudok mit tenni ..senki előtt nem mutatom,biztatok másokat,hogy a dolgok jobbak lesznek, vidám vagyok,viccelődök,mint akinek soha nem volt problémája. inkább optimistának tűnök.

Pedig,velem is történt nem egy rossz dolog .. tudom,ez olyan furának tűnhet,hisz csak 16 vagyok,nem is igazán tudom még,mi az élet. (És,tudom,hogy van rosszabb dolog azért ! )

Rég éreztem már magam igazán boldognak,vagy nem feleslegesnek.

ÉS ez nem állapot,változtatni akarok régóta ezen.

Mit tegyek,hogy megszűnjenek a lelki fájdalmaim?vagy legalább csökkenjenek? Hiába mondom magamnak,hogy vannak rosszabb dolgok stb. ..

Úgy érzem,soha nem lesz vége,nekem nem jár boldogság.


2011. nov. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Foglald le magad valamivel és kevesebb erőd lesz ilyeneken agyalni.

Amúgy ez ilyen korban természetes. Türelem.

2011. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam depressziós, 14 évesen. Állítólag ebben a korban ez teljesen normális.

Most már mondjuk jól vagyok, de néha még mindig rámjön a rossz kedv... Főleg azért, mert nem tudok pasit találni magamnak, sose volt még kapcsolatom. Emiatt gyakran érzem magam szerencsétlennek. :S

17/L

2011. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a manó;

Nekem 19 évesen volt valakim először. És?

Azzal vagy szerencsétlen, ha emiatt érzed magad szerencsétlennek.

2011. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


2. : fel a fejjel,mindenki más..lehet,hogy te kicsit később találsz fiút magadnak,mint manapság a csajok,de eljön a te időd is.:)

Amúgy , szerintem,ha szeretnél már barátot magadnak,akkor ismerkedj.. :)

(nem arra céloztam,hogy kavarj mindenkivel vagy ilyesmi persze )

2011. nov. 16. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi a bíztatást mindkettőtöknek. :)

Próbálok amugy ismerkedni, hátha összejön valami...

2011. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!