Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretném ha valaki jósolna...

Szeretném ha valaki jósolna nekem ingyen kártyából!?

Figyelt kérdés
ebből az 56 lapos czigánykártyából,vagy a magyar kártyából.
2011. nov. 18. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

ingyen szerintem max. olyan jóslatot kapsz,amit minden szennylap,újság(ilyenek mint a Kiskegyed,a Tina,meg ezek) tartalmaz.

Azért még a kuruzslóknak is le kell valamit rakni az asztalram,ezt-azt számolni,hogy legalább hihetőnek tűnjön,hangozzon,az meg idő,az idő meg pénz,ergó mint szolgáltatásért,fizetsz még egy kuruzslónak is,csak az nem mond igazat.


Egy tényleges szakemberre ez fokozottan igaz.Nem értek hozzá,de ha kártyát vet,az is idő,ha aszcendenst vagy bármit számít,az is idő,és neki ez az egy lehetősége van ezen a munkán belül pénzhez jutni,az pedig az,hogy megsarcol téged az általa nyujtott szolgáltatás fejében.

2011. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mitmivan? ***** válasza:

Lássuk csak..rólad pár dolog, hogy biztos legyél a tehetségemben: Az abc valamelyik betűjével kezdődik a neved..igen, ezt biztosan látom. Mi van még..Hosszú vagy rövid hajad van..hmm van még valami..kopasz is lehetsz.

Ohh a kártyák szerint te most egy helységben tartózkodsz..(hát persze, gondolom nem szabad téren vagy mikor ezt olvasod..) ülsz vagy állsz, ezt nem tudom biztosan, a kártyák nem mindig jeleznek egyértelműen.

Ha meggyőztelek (miért ne?) írj privátot és jósolok neked.

:D

2011. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy megtörtént. Ha jót mond, örülsz és várod, ha rosszat, szomorkodsz (rettegsz) és várod?

Ennél az is jobb, ha kitalálod, mit szeretnél, oszt nekilátsz, hadd sikerüljön.

2011. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!