Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meglátom az élet szép oldalát...

Meglátom az élet szép oldalát minden apró dologban, totál pozitív az életszemléletem, de mosolyognom akkor sem sikerül, csak nagyon elvétve. Miért lehet ez és vajon mi az ellenszere?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki mesél nekem az új kiskutyájáról, hogy milyen édes, aranyos, stb., át tudom érezni, hogy ő mit gondol és miért, de még csak egy halvány mosoly sem ül ki az arcomra ezáltal. Vagy ha az otthonunkban valamilyen szépészeti változtatás történik (új függöny, bútor, miegymás), látom, hogy csodaszép, de akkor is szó szerint komor maradok. Egyenesen letargikus, úgy tűnik kívülről, mintha hidegen hagyna minden. Nagyon ritkán tudok felszabadultan nevetni, de akkor viszont a könny is folyik a szememből. Régen nem voltam ilyen fapofa. Szerintetek mit tehetnék ez ellen?

22L


2011. nov. 20. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nézzél sok vígjátékot!

Gyakorolj sokat a tükörben hogy mikor mosolyogsz akkor mennyire szépen mutat! :)

Szerintem mellettem tuti mosolyognál!!!! :)

Ajánlok neked egy jó oldalt amit érdemes sokszor olvasgatnod és akkor talán többet tudsz majd mosolyogni :)

www.vicckiraly.hu a kategóriákban vannak nagyon jó grafittik és egyéb mások .Jó szórakozást!

26F

2011. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!