Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy sikerült elfogadnod és...

Hogy sikerült elfogadnod és megszeretned önmagad? Milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki különleges, belőled nincs még egy! Vannak olyan dolgok, amiket csak TE tudsz megcsinálni, más alkalmatlan rá! Te vagy a család büszkesége, a Létezés gyönyörű szikrája! Mindenki egyedi!
2011. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a sport segített. csak hobbiszinten űzöm mégis megváltoztatta az egész életemet. amellett, hogy jó hatással volt a testemre és a közérzetemre, elismerést kaptam miatta. emiatt egy idő után magamra is elkezdtem "felnézni". :) 20l
2011. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbéltam olyan dolgokat keresni, amit egyedül csakis ÉN tudok megcsinálni. Egyébként sosem volt különösebb gondom az önbecsülésemmel. Ja és amikor nem bíztam magamban az olvasás segített sokat.
2011. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvasás?? Az hogyan?
2011. nov. 20. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az olvasás, úgy hogy olvasás által rengeteg információt lehet szerezni és a tudás hatalom :)
2011. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg (én vagyok, aki írta az olvasást) vagy ha találsz egy olyan regény szereplőt, aki hasonlít rád, vagy egyszerűen csak kedvelsz, akkor az ő érzései alapján beazonosíthatod a te érzéseidet is

Egyébként igaz: A tudás hatalom, tehát olvass bármilyen témában, amit kedvelsz.

2011. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!