Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel tudom...

Milyen módszerekkel tudom elérni hogy varázslósat álmodjak?

Figyelt kérdés
Mármint ilyen misztikus, meg törpék, meg minden anyámkínja.
2011. júl. 11. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ez ari volt :))

én ha sokat gondolok napközben egy dolgora és elalvás előtt, esetleg direkt tudatosítom magamban hogy erről szeretnék álmodni, elképzelem a világot ahova álmomban szeretnék kerülni akkor szoktam álmodni róla, esetleg "belealszom" ezekbe a gondolatokba.

+ néhány ember, (vagy mindenki, nem tudom) tud tudatosan álmodni. Ez azt jelenti hogy álmodban rájössz hogy álmodol, és azt álmodsz, azt csinálsz az álmodban, amit akarsz. Ilyenkor pl kitalálhatod hogy te ebbe a varázslóvilágba akarsz lenni, és ott leszel.

őő.. ezt nem tudom elmagyarázni hogy kell. :S:D de ha szoktál így álmodni, akkor megoldható. csak álmodban valahogy eszedbe kell jutnia, hogy te ezt szeretnéd álmodni.

:D upsz lehet kusza volt a magyarázat. de hát este van már :)

2011. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok tudatosan álmodni, szerintem tök jó :D És én is szoktam varázslósat álmodni :D
2011. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló de csak a végkimenetelt tudtam irányítani, tehát ha valami rosszat álmodok akkor eszembe jut hogy ez nem is igazi és felébredek belőle... De amúgy köszi, majd kipróbálom!:)
2011. júl. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!