Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan motiváljam magam? 20l

Hogyan motiváljam magam? 20l

Figyelt kérdés
Alapvetően rendben van az életem, de sajnos gyakran megesik, hogy bal lábbal kelek, nincs kedvem semmihez, és senkihez, nem tanulok, nem edzek, pedig kéne, nem csinálok semmit, eszembe jutnak a problémáim és magamba roskadok. Szeretném csökkenteni az ilyen napok számát és szeretném ha ilyenkor is tudnám magam motiválni valahogyan a feladataim elvégzésében. Valakinek valami tipp?
2011. nov. 20. 16:49
 1/1 life is beautiful ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA

nézd meg ezt a videót


egyébként én is ilyen vagyok sajnos mint te, rájöttem ,hogy bármi szar ér, az én fejemben úgy kezelem a dolgot ahogy akarom, és ha én a legjobbat akarom kihozni belőle(márpedig így van) akkor úgy is teszek..


siránkozz akkor ha van értelme, ha boldoggá tesz, de nem fog, így inkább hagyj fel vele:)

2011. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!