Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel motiváljam magam?

Mivel motiváljam magam?

Figyelt kérdés

minden nap úgy kelek fel hogy mától nem eszek annyit,próbálom beiktatni a tornát,de nem megy! egész nyáron ez megy? valami jó motiváció?néha ha utazok a buszon és látom milyen csinos lányok vannak,elszomorodom,de nem az jár a fejemben hogy ha tennék érte esetleg én is lehetnék ilyen,hanem az hogy én tuti soha de soha nem leszek ilyen! :(((((((((( gáz vagyok nagyon! le akarok fogyni!!!!! tudtok jó motíváló cikkeket,történeteket,filmeket?

165cm/66 kg/15l

köszi!


2011. júl. 31. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! hát ige egy 10-11kg le kéne adni.sportolj sokat!egyél normálisan.:) ragaszd ki szép vékony nők képét olyan helyre ahol jól látod,pl: hűtőre. És tűzd ki a célt,hogy márpedig te olyan leszel,és tegyél is érte.De semmiképp se úgy állj hozzá hogy te ilyen sose lehetsz...azt kell magadban mondogatni, hogy igenis sikerülni fog!:)
2011. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nagyon jó kérdés. Én akkor is képes vagyok enni ha van motivációm és a párom elcseszi a hangulatomat. Mit sem ér. Az a baj ha nem magadért csinálod soha nem fog sikerülni. Én is másoknak akarok megfelelni nem magamnak. Az a baj. :(
2011. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok megint. de neked sikerülni fog, mert te magadnak akarsz megfelelni!!!
2011. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem gondolkodni kell rajta, hanem elhatározni és igenis elkezdeni sportolni!!! Egyél naponta 4-5x keveset ne pedig 2x sok zsíros kaját! Az alkohol és gyorskaják pedig tiltólistásak! Emelett pedig nagyon ajánlom a fogyásra specializálódott DVD-ket, mert ott valaki mutatja és ösztönöz arra hogy, hogyan csináld! Ha pedig még erre sem nem tudod rávenni magad marad a kondi a barátnőiddel. Barátokkal mindig könyebb együtt sportolni.;)
2011. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.youcandoit.try.hu :))
2011. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy kinyomtattam egy fürdőruhás képet egy vékony modellről és edzés közben azt néztem!

Van olyan fiú aki tetszik?Gondolj rá!:)

Nagyon nehéz lesz elkezdeni,mert én is úgy voltam vele, hogy ,,majd holnaptól elkezdem, ezért ma még jól bezabálok!!"

GYERÜNK!!MENJ!KEZDJ EL TORNÁZNI M O S T!!CSAK RAJTAD MÚLIK!SOKKAL JOBBAN FOGOD UTÁNA ÉREZNI MAGAD!!!

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok!:)

2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!