Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevettek ki? Mi bajuk...

Miért nevettek ki? Mi bajuk van velem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma amikor mentem suliba a folyosón ott volt 1 ismerősöm (fiú) és a barátnője. Amikor elmentem előttük, hallottam, hogy el kezdtek rajtam nevetni. Nem értem miért, én nem is ismerem őt annyira, csak régen voltak vele kapcsolatban zűrösebb dolgaim, de az már a múlté. Lehetséges, hogy azért nevettek, mert béna vagyok? (mármint nincs önbizalmam és nem vagyok valami nagy szépség se)Szerintetek miért nevettek ki? :(
2011. nov. 23. 21:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy rajtad nevettek? Vagy csak beképzeled magadnak az önbizalmad miatt?
2011. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert amikor még nem mentem el előttük, akkor néma csendben voltak és egymással foglalkoztak, szerelmeskedtek. Amint előttük elmentem rögtön rám figyeltek és nevettek.
2011. nov. 23. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát most klisé. De ők szerencsétlenebb balaszok mint amennyire te valaha lehetsz. Valószínűleg az hogy nincs önbizalmad még dobott egy jót ezen a dolgon, de sajnos vannak ilyen szánalom hülyék.


Nem nagy vigasz, de engem is bántottak, és most 24 vagyok, hát nem tudom hogy csak szerencsém volt-e de eddig ahol dolgoztam érdekes módon nem voltak ilyenek, sőt kifejezetten normális emberek voltak minden hol. Ha normális vagy senkit se fog érdekelni ha félénk vagy vagy esetleg nem vagy egy nagy szépség.


Szóval azért sokszínűbb a felhozatal, mint a sok műmajom aki értelmes mondat helyett csak röhögni tudd mint egy elmebeteg.


Másfelől ha lenne önbizalmad tuti másképp reagáltad volna le, hát mivel nincs így nehezebb, de végül is csak azt kell tenned amit akkor tennél ha lenne. Pl.: "mi van mit röhögsz vigyori?" tulajdonképpen tök mind1 mit mondasz, csak normál hangon mond, meg néz a szemébe.

2011. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!