Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerettesem meg magam?...

Hogy szerettesem meg magam? Miért utálhatnak? És miért nem mondják meg mi bajuk van velem? Ez nagy lúzerség lenne? Nyomuljak vagy hagyjam, majd kialakul?

Figyelt kérdés

Légyszi olvassátok végig.. tudom hogy hosszu, de nekem fontos..


most kerültem 9-be és van egy pár új oszt. társam aki nagyon jó fej meg minden.. 1 dologot leszámítva.. hogy ki nem állhatnak..

igazából fogalmam sincs hogy miért, mikor rákérdeztem egy másik barátnőjükre akivel jóba vagyok, azt mondta hogy ő sem.. csak annyit tud hogy idegesítem őket.. megkérdeztem őt (elötte és utána is).. "kb minden.." és ennyi..


van egy 3. lány, aki nem szívlel, de gondoltam őt is megkérdezem már végre h mi a f**z van..


nagyon jófejek ezt leszámítva.. meg minden haverjuk, akit ismerek. de ők nekem nem a haverjaim, csak látásból ismerem őket.. és tudom a nevüket .. (de ez visszafele nem biztos h mindenki részéről így van)


/igazából ezt vmilyen szinten ismerem, mert van nekem is 1 haverom, akit 1 éve ki nem állhattam azért, amilyen volt.. és kb minden más haverom is.. de ez később megváltozott és jóba lettünk.. nem tudtam megmondani, hogy konkrétan azért utálom mert ezt és ezt tette, hanem minden kis hülyeség amit tett és amilyen volt a stílusa/


2. felvonás:

nyomuljak és próbáljak minél jobba lenni velük, vagy hagyjam a fenébe, hagy alakuljon ki ha lesz rá esély?


(az a baj, hogy ők pont olyanok, amilyen barátokat szeretnék, és nem szeretném veszni hagyni, ha van rá esély h megszeretnek [szánalom.hu?]


vagy ha már eljutottunk odáig hogy nem utálnak, akkor próbáljak még jobban összehaverkodni velük? vagy ez már tényleg nagyon szánalmas..


2009. okt. 15. 19:25
 1/4 anonim válasza:
Szía.Szerintem nem kell túlaggódnod a dolgot.Nem kell "megszerettettedned magad" hiszen azok az emberek akik szeretnek és kedvelnek azok téged szeretnek nem azt a lányt aki próbál bevágódni valakinél.Tudom hogy rossz érzés,hogy van aki utál,de ha csak arra koncentrálsz,hogy ki az aki utál,nem fogod észrevenni azokat az embereket akik mindeig melletted állnak és az igazi barátaid.Nem lehetsz mindenkivel jóban.Lépj túl ezen és foglalkozz az igazi barátaiddal;)Légy vidám és ne legyél szomorú ilyen emberek miatt.
2009. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem szard le hogy ki mit gondol...mért stresszeld magad azon hogy ők utálnak?? csak legyél önmagad és ha valami nem teccik mond meg nekik... viszont ha egyszer utálnak akkor bármit csinálsz utálni fogják...ezzel nyilván nem lehet mit csinálni...hagyd a francba keress olyan embereket akik jofejek és szeretnek...a másik lehetőség hogy "tövig beny*lsz" nekik de az télleg szánalom sztem ne süllyedj erre a szintre...
2009. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a nyalakodás az szánalom.hu... az iylenek azok..pff.miért áldoznád fel a sját stílusod és a gondolataid azért csak,hogy szeressenek?
2009. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
full igazatok van.. énis rájöttem erre menet közbe.. és ti is csak megerősítettetek
2009. okt. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!