Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bajuk lehet a régi haverokn...

Mi bajuk lehet a régi haveroknak? Ha semmit nem tettem ellenük akkor miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Elköltöztem egy másik városba az egyetem miatt de két-három hónaponként szoktam hazajárni. Már két éve így megy. Egyre jobban kezdem észrevenni, hogy a régi ismerősök még félrefordítják a fejüket az utcán amikor szembemegyünk egymással. Hát egy "Hello" olyan nehéz lenne?

A haverok akikkel anno jókat szórakozgattunk, mintha nem is ismertük volna olyan jól egymást. Jobbik esetben köszönnek, kérdeznek ezt-azt oszt lelépnek. A múltkor írtam msn-en az egyiknek, hogy kérdezzem meg, hogy hogy van meg miket csinál, mert már rég nem találkoztunk, erre azt írja, hogy várjak két percet mert jön mindjárt és dumálunk. Hát pár órát vártam rá de nem írt.

Mi lelhette ezeket az embereket?


2011. febr. 9. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom irigyek , ők ott maradtak miközben neked megadatott a lehetőség hogy elmenj máshova

nekik is biztos vannak új haverok / neked is egyébként is

meg gondolom egymás fejét tömik amíg te nem vagy ott

ezzel jár a távolság

szerintem jól b@szd le őket , aztán ha nem tudják rendesen elmondani hogy mi a problémájuk akkor hanyagold te is őket

2011. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kulcsszó a "haverok":))...elmentél, már lehet, hogy nem vagy érdekes számukra.
2011. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy a barátokkal nincs ilyen gondom, de ez akkor is kicsit bánt. Van olyan idegen ember, akivel az életben egyszer dumáltunk, mégis mai napig köszön.
2011. febr. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!