Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kell tennem, ha 99%...

Mit kell tennem, ha 99% biztos vagyok benne hogy depressziós lettem, vagy bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés

Most lényegtelen, hogy miért gondolom ezt, de elhihetitek, hogy nem csak kitaláltam. Körülbelül tavasz óta tart nálam ez a hullámvasút. Néha rettenetesen fel vagyok dobódva, úgy érzem, bármire képes vagyok, máskor pedig órákig, de szó szerint órákig sírok hogy utána fáj a fejem, vágásnyomok vannak a karjaimon, a tanulás nem megy, persze ez még jobban stresszel, idegileg és minden értelemben kivagyok.


Mi a teendő? 16 éves vagyok.


2011. nov. 24. 15:56
 1/5 anonim válasza:
0%
Pszichológushoz menni, sztem ez egyértelmű :P
2011. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj pszichológushoz, ha tényleg az, vannak rá gyógyszerek, és kezdeti stádiumban kikezelhető. Lehet, hogy csak a pubertás zavar meg, az szokott ilyent tenni. 2-3 év alatt elmúlik. De ne várj, menj szakemberhez.
2011. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez! És a szüleidnek beszélj erről!
2011. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vagdosd az eredet, még emónak nézhetnek. És feltétlen mond el az anyukádnak problémáidat!
2011. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress fel a szüleiddel egy pszichiátert. Ne diagnosztizálj magadnak "betegségeket".
2011. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!