Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha öregnek érzem...

Az normális, ha öregnek érzem magam és még csak most lesz a 17. szülinapom? A lentiek közül valamelyik okozhatja ezt az érzést? Mit tehetek, hogy fiatalnak lássam magam megint? Majdnem17/L

Figyelt kérdés

- volt egy nagyon komoly féléves kapcsolatom szinte együtt is éltünk, mindketten depressziósak voltunk(én meggyógyultam már)

- rövid időre belezúgtam egy nálam két évvel fiatalabb, kilencedikes fiúba

- nagyon keveset járok bulizni, apám zsarnoksága miatt

- már most készülgetek az érettségire

- nem vagyok olyan, amilyennek 14 évesen elképzeltem magam és szerettem volna azzá a kitalált képpé válni

- már "csak" 1-2 barátom van a régi 6-8 helyett...


2011. nov. 25. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok,engem is tiltottak ebben a korban a buliktól,emiatt nincsenek is olyan barátaim,...
2011. nov. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem öregségnek hívják.

Én 17 múltam.

Nekem volt már egy másfél és egy egyéves kapcsolatom is.

Túl ragaszkodó vagyok egy kedves pasihoz, tudat alatt a magaménak akarom tudni és ez mindig rosszul sül el, de későn jövök rá, még ha figyelek is.

Igazán bulizni még nem voltam, mert nem engedtek.

Már most a jövőbeli lakásom tervezgetem és hogy fogok egyedül élni.

Én sem olyan vagyok; még rosszabb.

Egy barátom sincs.

Most akkor..? (;

2011. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor mi a megoldás?
2011. nov. 29. 01:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell változni.

Át kell értékelned mindent és mindenkit az életedben, de ettől inkább csak komolyabb leszel érzelmileg, mint fiatalabb.

Nem tudom, milyen körülmények között élsz vagy hogy nézel ki (ezek is kihatóak lehetnek), de még nem vagy öreg, serdülsz és ebből kifolyólag is érezheted ezt.

2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!