Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmodtatok már olyat, hogy...

Álmodtatok már olyat, hogy meghalt valamelyik szerettetek? Normális dolog ilyet álmodni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én tegnapelőtt álmodtam, hogy meghalt a legjobb barátnőm. Borzasztó rossz volt, reggel felhívtam, semmi baja... Állítólag azt jelenti, sokáig fog élni. Szerintwm meg azt, hogy nagyon szeretjük, és félünk az elvesztésétől.
2010. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, többször is álmodtam ilyet. Normális dolog, miért ne volna? Az álmaidat nem tudod befolyásolni, és nem jelenti azt, hogy az a személy meg fog halni, vagy ilyesmi.

Egyszerűen a napi események, gondolataid épp ilyen formában jelentek meg az álmodban.

2010. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
56%

szia.

igen álmodtam már ilyet.Papám halála után,megálmodtam hogy ott van mellettem és hogy szépen mosolygott.De megálmodtam hogy meg fog dögleni a kutyám másnap megtörtént a baj.

De ne izgulj azért álmodunk ilyeneket mert tudat alatt ettől félünk a legjobban és még álmodban is megmutatkozik a félelem.

2010. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen egyszer azt álmodtam hogy anyám meghalt. benyitottam álmomban a fürdőszobába, és ő fejjel lefelé feküdt a fürdőkádban megfulladva. húú, nagyon gáz álom volt. ennek 10 éve, és anyám még mindig él :-))
2010. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a legkedvesebb macskámról álmodtam ezt sokszor. Bár tudom, ő csak egy állat, de nagyon szeretem, és féltem őt. Volt már olyan, hogy kiszökött, és pár napra eltűnt, alig találtuk meg.


Úgy gondolom, akkor álmodik ilyet az ember, ha valamiért félti azt, akiről ezt álmodja, vagy retteg attól, hogy el kell válniuk egymástól.


Szerintem az ember az anyukájáról ilyet akkor álmodik, amikor a felnőttkor küszöbén áll, és ezzel az álommal, mintegy "szimbolikusan" elszakad a mamájától, és a gyerekkortól is.

2010. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én az anyukámmal álmodtam ilyet, és tényleg a felnőttkor küszöbén vagyok. Anyukámat mindennél jobban szeretem, és ha elveszíteném, akkor úgy érzem, hogy vagy öngyilkos lennék, vagy megháborodna az elmém... Nagyon függök tőle, mindent megad, mindent megbeszélünk, nagyon nagyon szeretem, szinte össze vagyunk nőve...
2010. máj. 13. 12:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már szinte mindenkivel a családból. Állítólag azt jelenti, hogy félted őket! Tényleg, nem is tudnám, mi lenne velem nélkülük!
2010. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
megértem az érzéseidet.
2010. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer álmodtam azt régen, hogy megöltem a húgom. o.O Tehát meghalt. Nagyon durva volt. :S
2010. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez elvileg azt jelenti, hogy az akit meghalni láttál sokáig fog élni
2010. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!