Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kilátástalan az egész életem!...

Kilátástalan az egész életem! Mit tehetnék? 16/L

Figyelt kérdés
Az első,hogy utálom a sulit..nem szeretnek ott engem...nincs senkim..se barátaim..még az is alig akad,aki hozzámszól( pedig én mindenet megtettem elhívtam őket helyekre is blabla) a mási,,hogy a tanárok állandóan cseszegetnek..hiába tanulok nem megy semmi:( és nem is tudom mit írjak erre..kicsit kiégettnek érzem magam:S
2011. nov. 26. 13:06
 1/4 anonim válasza:

Ha semmi komoly problémád nincs, családi probléma, egészségügyi, akkor azért már mégsem annyira kilátástalan!

Ez egy ilyen korszak. Van akinek jobban bejön, van akinek kevésbé.

De egyszer úgyis vége lesz, még ha most nem is tűnik úgy, változni fog minden.

Ne foglalkozz azzal, h másoknak megfelelj, hogy mások barátkozzanak veled. Ha találsz valami sportot, elfoglaltságot ami új motivációt ad neked, ott is összebarátkozhatsz bárkivel.

A tanulásra meg startolj rá jobban, légy magadhoz türelmes, oszd e az időd, kezd azzal, ami nehezebben megy, a végére hagyd, ami könnyen.

2011. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a csládom sem a legjobb:( nem állkunk jól..és rajtam töltik ki a mérgüket ...és mindig itthagynak a szarban
2011. nov. 26. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg azon gondolkodtál már, hogy mi van ha Veled van a "baj" ?


Pl. nehezen megy a beilleszkedés, vagy talán nem a megfelelő emberek társaságát keresed.

2011. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
majdnem ugyanígy érzem magam... tavaly váltottam iskolát költözés miatt és mégmindig nem igen sikerült beilleszkednem. Én abban reménykedem, hogy ez idővel megváltozik. Ha látják rajtad h nyitott vagy velük beszélgetni vagy programokon részt venni, akkor lassan megismernek és biztos találni fogsz olyanokat akikkel hasonló az érdeklődési körötök.. addig is probáld elvonni a figyelmedet vmivel.. filmezz,sorozatozz,olvass,tanulj akármi.. :) én sokszor arra gondolok ha épp egy szar sulinapo volt, hogy pl. 2 év múlva már ugysem fog számítani. minden jobbra fordulhat !:)
2011. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!