Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejleszthetem hogy a...

Hogyan fejleszthetem hogy a stilusom legyen: vagany, humoros es romantikus?

Figyelt kérdés
Szeretnek belsoleg ilyen kepesegekkel rendelkezni, hogy erhetem el, vagy hogyan fejlodjek ijen teren? 19/F
2011. nov. 26. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
erre "születni" kell és az élet és a tapasztalatok tovább képezik. ha alapból valaki ilyen természet (engem pl ilyennek tartanak) akkor az fejlődik magától. sokat hülyülsz +van mellé ész is akkor a humorérzék fejlődik. a "vagányság" az szerintem fiatalabb korban alakul ki hogy ki hogyan nő fel milyen társaságban, miket csinál, miket vállal be stb. a romantika is az ember természetében benne van és komolyabb kapcsolatokban megmutatkozik hogy mennyire. +ha már volt egypár nővel kapcsolat , szerzel tapasztalatot hogy mire vágyik romantika terén a nő. de ha valaki nem önmaga és eröltet egy bizonyos stílust az meglátszik
2011. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!