Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még romantikus, kedves,...

Vannak még romantikus, kedves, nem a szexre hajtó pasik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én az lennék kiiisasszony. 76/F
2011. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
kihaltak mar mint a dinoszauruszok!
2011. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Vannak.
2011. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tetszett az első. Megnevettetett. XD
2011. júl. 25. 22:35
 5/30 Tetszik a ***** válasza:
74%

"Vannak még...?"


Mert eddig voltak?!?!

2011. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Tetszik a ***** válasza:
34%

Vannak.


Az agyalágyult impotensek.

2011. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

Hogyne lennének. Kifelé azt sugározzák, hogy a puszta személyiséged izgatja őket, és akár a végtelenségig is várnak, ha kell, de nem akarnak elveszíteni, miközben nagyon is jól tudják, hogy előbb-utóbb rábeszélnek arra, amit akarnak. De az ilyen pasik általában jóval intelligensebbek az átlagnál, és magasról leszarják, ha összetörik valaki szívét, egy idő után pedig megunják ezt a játékot.


Illetve a másik kategória, amit már említettek előttem, az impotens egyedek, kiegészítve a túlsúlyos, kocka, retardált, kisebbségi társaikkal.

2011. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg kihaltak, mivel így nem tudták tovább vinni a vérvonalat.
2011. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%

ugyanezt lehetne kérdezni a nőkről is


22:45

igaz, a történelemben idáig szintén elenyésző volt az ilyen


22:46

pontosan.

azért nem sok ilyen van, mert

1 az agyalágyult impotensek nem örökítik génjeiket

2 a nők nagy része a nem az ilyen férfiban talál szórakozást, az ilyen mindig csak barátnak marad meg


00:50

egyetértek. jól bevált módszer a többnyomásos gazdálkodás, amikor a vetési forgóban több nőt is puhítunk, fektetünk egyszerre.


miért? mert a nők a mesekönyvekben élnek, nem képesek elfogadni a szex létezését (miközben sokszor maguk sem különbek. ó boldog kulturális skizofrénia)


kérdező:

mihamarabb ébredj fel csipkreózsika álmodból, és keress egy olyan férfit, aki szex mellett szórakoztat is téged. ahol a férfit nem érdekli a szex, ott valahol "máshol talált utat magának a patak".

2011. júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
a kerdezo nem azt mondja hogy nem erdekli a sex hanem hogy nem arra hajt . szerintem nevetseges pl. hogy 12-13 eves fiu gyerekek mar maszturbalnak ,raadadsul normalisnak tartjak hogy akar naponta ,akar tobbszor is. ez most a divat? csak a sex? elszomorito! engem ez az allati osztonre emlekeztet. lehet hogy en is romantikus vagyok,de ki kellene szallnom a mesevilagbol,de nem banom hogy ilyen vagyok,sokkal gazdagabbnak erzem magam ebben a hideg celratoro vilagban.lehet hogy sokat szenvedunk a sorstarsaimmal egyutt de amellett csodas erzesekkel vagyunk teli es neha-neha vissza is kapunk abbol amit adunk. fel a fejjel romantikus lanyok! nem vagytok egyedul! mi meg nem haltunk ki! es remelem a kislanyainkban tovabb tudjuk vinni ezt az ertekes tulajdonsagot,csak ne felejtsuk el felkesziteni oket hogy "dinoszauruszok" mar nincsenek.
2011. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!