Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolják rólam, hogy...

Miért gondolják rólam, hogy egy álmodozó, romantikus, béketeremtő lány vagyok?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy bárkivel szót értek és nem bántom az embereket,de rögtön arra gondol pár ember,hogy én akkor már csak szerelmes számokat hallgatok,szerelmes filmeket nézek(nem amúgy),mert képes vagyok arra,hogy ne bántsak meg embereket,vagy nem tudom,hogy miből következtetnek erre.Tippetek van?
2010. szept. 14. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert gondolom nem mutatod ki az igazi éned.

Lehet, hogy csendesebb fajta vagy?

Belőlem is ilyesmiket vesznek ki, de csak azért mert én az a tipikus csendes fajta vagyok...-.-"

2010. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajj úgy tudom utálni az olyan embereket akik mindenkivel megértőek és - ahogy te is írtad - soha nem bántanak meg senkit. Hát már bocs de azért van szád, hogy mond el néha, miként is vélekedsz az illetőről, ha megbántod ha nem. Minek kell előtte mosolyogni közben azon morfondírozni, hogy mennyire egy balek személy. Ordíts, kiabálj, nevess, kacagj, sírjál ha kell. Fejezd ki az érzelmeid. Ha nekem is megmondják, hogy mennyire paraszt vagyok akkor legalább tudom, hogy mire kell odafigyeljek legközelebb de ha csak a szemembe mosolyognak egyetértően akkor legközelebb is paraszt leszek. Ez nem béke hanem jópofizás.
2010. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző! A kérdező nem utalt egy szóval sem arra, hogy annak ellenére, hogy mit gondol ténylegesen a másikról, csupa jókat mond a szemébe. Szó sem volt itt jópofizásról.


Elfogadóbb, megengedőbb vagy, ennyi. Ha úgy alakul, hogy valami nem tetszik, nyilván emberi módon tudod közölni, másokkal ellentétben, akiknek úgy kell szólni, hogy most éppen parasztok.

Arra viszont nincs tippem, hogy hogy jönnek a szerelmes számok a békés egymás mellett élés elveihez :) Attól még nem látod rózsaszínben a világot, mert magasabb az ingerküszöböd meg van tűrőképességed és önkritikád.

2010. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!