Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » így már sose lesz barátom?

így már sose lesz barátom?

Figyelt kérdés

az egyik az,hogy a suliba sokan csúfoltak/nak még mindig azzal,hogy ronda vagyok


mondjuk ez még nem is lenne akkora baj,mert szerintem meg tök átlagos vagyok,és viszonylag elfogadom magam,úgy,ahogy vagyok,és azokon kívül,akik a suliban cseszegetnek,sokan mondják,hogy szép vagyok...


viszont amiért legjobban aggódom,a belsőm


egyszerűen mindenen felkapom a vizet,akaratos vagyok,és tökre kiakadok,ha nem az van,amit én terveztem

és agresszív is vagyok,már a suliba nem egyszer verekedtem össze azokkal fiúkkal akik csúfolnak

és gyakran megbántok másokat,úgy,hogy én azt nem is bántásból mondom,csak egyszerűen eszembe jut valami.és ezt megosztom a többiekkel


valamint,nem vagyok jó a csapatmunkákban...legalábbis az iskolában matek órán egy csomó órán van olyan,hogy ilyen 4-5 fős csapatokba kell dolgozni,és azt gyűlölöm,mert mindig mások akarják irányítani a csapatot,én meg rühellem,ha parancsolgatnak


ez nem gáz? így már sose lesz barátom? mindenki meg fog utálni?


13l


2011. nov. 27. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, azok alapján amiket leírtál, "vezető személyiség" vagy, jobban tudsz irányítani mint irányítva lenni. simán lehet barátod :-) én is hasonló személyiségű vok am, szóval az érzés ismerős

14/f

2011. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Még csak 13 éves vagy fel a fejjel! Rengeteg minden változás fog történi az életedben és a személyiséged is rengeteget fog változni. És ha nem - akkor is mindig akad valaki akinek az ilyen személyiség jön be, vagy egyszerüen elfogadja amien vagy mert így szeret :)


19L

2011. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam el de 13 éves vagy csak még nagyon sok lehet :)
2011. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

közi a válaszokat :)


ettől most kicsit megnyugodtam


utolsó: remélem...nekem is itt írta valaki,hogy ha így folytatom,mindenki utálni fog

2011. nov. 28. 16:22
 5/5 anonim válasza:
Ez alakul majd a korral, de azért próbálj meg egy kicsit nőiesebben viselkedni. Általában a nagydarab csajok szokták fiús viselkedéssel kompenzálni az önbizalom-hiányukat.
2011. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!