Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így sose lesz barátom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így sose lesz barátom. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú többet akar tőlem barátságnál (kapcsolatot) én mindig megriadok, és "menekülőre fogom". Nem értem, hogy mért van ez. Jól kijövök a fiúkkal, szeretek velük flörtölni. Akkor mégis miért riadok meg egy kapcsolattól? Ha így folytatom nem lesz senkim. Ez már a negyedik eset volt, hogy visszaléptem, pedig ezt a fiút nagyon kedvelem.

18/L


2011. jún. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
régi pasik? emlékek...? azokat felejtsd el
2011. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami rossz emlék a háttérben? Esetleg kis félelem az ismeretlen dolgoktól?
2011. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még. Tudat alatt gyakorlod a "hintáztatást". Majd leszoksz róla.

De túl azon, hogy rágódsz a meg nem történt kapcsolatokon, arra nem gondolsz, hogy a nálad próbálkozó egyedek mindegyikében komoly sebet ejtesz, ok nélkül? Legalább mondd meg nekik, hogy nem az ő hibájuk. Vagy elhiszik vagy nem...

2011. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek rossz emlékeim, inkább csak az ismeretlen dolgoktól félek. :S
2011. jún. 22. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én pont ilyen vagyok!én olyan vagyok,hogy első csók,belenézek a szemébe és konkrétan elfutok előle!senki nem érti miért.én viszont tudom,hogy valami nem stimmel,valami nem működik benne.hát várom azt aki képes engem megfogni.
2011. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Phoenix semináriumba mondták, hogy az ismeretlen dolgoktól félelem, az abból ered hogy anyádék akaratlanul is rosszul neveltek, és ezért gátlásos vagy mint én... csak, hogy belém még sose volt senki szerelmes, pedig jól kijövök pár lánnyal

f17

2011. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!