Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy vagytok vele? én...

Ti hogy vagytok vele? én életem hátralévő részét bódult állapotban szeretném letölteni

Figyelt kérdés
gondolok itt pl az alkoholra és minden egyéb tudadmódosító szerekre, mit meg nem adnék érte ha olyan lenne az alap természetem mint kicsit ittasan :( annyira más vagyok olyan jó felszabadulni,beszélgetni olyankor.
2011. nov. 27. 20:56
 1/8 anonim válasza:
57%
Te vagy az, PufiRizsaaa? :D
2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem én vagyok és nem is ismerem :D de tényleg olyan jó,megszűnik minden rossz gondolat,minden gátlás,teljesen más szemszögből látom a világot.
2011. nov. 27. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, de: ne ülj a volán mögé, ne vigyél magaddal sétára konyhakést, ne tarts kutyát, ne kapaszkodj fel a villamosra, ne szerelj villanyt, ne ülj bele tele kád vízbe és egyáltalán: ne tegyékl semmit,mert ezer veszélyt hozol magadra és másokra. Csak ülj és bódulj!
2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az alkohol nem károsítaná semmimet és ingyen lenne, akkor én is minden nap részeg lennék, mivel tényleg nagyon jó ilyenkor felszabadultnak lenni :)
2011. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
átérzem. természetesen jó lenne, ha lenne pénzem rá, akkor azt csinálnám. de így marad a józanság.
2011. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem jössz el velem inni ? :D
2011. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem ,h jól érzed magad ettől, de ha igazán boldog akarsz lenni ,azért meg kell dolgozni: ahhoz végezni kell a NAGY feladatainkat, az igazi feladatainkat, amiért ideszülettünk. Önismeret, gondolkodás... vágj bele dolgokba - józanul! :) És igyekezz megoldani a vele járó problémákat. Önbizalmat ad, mert előbb-utóbb sikerélményeid lesznek, sőt, eközben fejleszted önmagad, végső soron pedig egyre mélyebb , egyre globálisabb felismerésekre jutsz - végső soron az igazi boldogságra. :) Hajrá! :) Légy józan. A pia csak tünetkezelő szer. Rövidtávon előny, hosszú távon hátrány!

És gondolom minden, ami káros szenvedély, visz le a lejtőn, mint az alkohol (drog, cigi...).

Válassz. ;)

2011. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2011. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!