Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet azzal a tudattal...

Hogy lehet azzal a tudattal élni hogy sohasem az történik v kicsit se úgy ahogy szeretnéd?

Figyelt kérdés

Mindenki álmodik magának egy valóságot amiben szeretne élni ,ezért tanul, küzd tesz meg dolgokat ..


Aztán sose azok a barátságok ,párkapcsolatok lesznek ,sose az a munka jön össze mint amit akarunk..


Én igy vagyok vele ..egy helyben toporgás ,minimális változókkal -de mintha kitörni ebből a dologból nem lehetne ..


Mit gondoltok erről ? Mennyiben irányíthatom én valóban az életemet ,ha mindig jön valami olyan tényező ami nem illik bele a vágyott képbe és lelkileg is olyan megrázkódtatással jár h rommá töri az egészet ..a perspektívát ..?


Elégé elvagyok keseredve ,örülök ha irtok ..


2011. nov. 29. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre egy megoldás van, nem vársz el semmit, ami jön, ahhoz alkalmazkodsz. Ez nem azt jelenti, hogy ne legyenek céljaid, és ne küzdj értük, de ha látod, hogy valami akkor se jön össze, ha megszakadsz, akkor elengeded és keresel új célt.
2011. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na de miért keseredtél el ennyire?Abban igazad van hogy sok minden a sorstól függ,hogy hová vesznek fel iskolába és mi lesz a szakmád,hogy hová kerülsz el dolgozni és milyen emberekkel találkozol.Nekem is volt álmom,hogy élek boldogságban a családommal,a gyerekemmel.Aztán megvettük hitelre a házunkat amit alig tudunk fizetni,közbe anyósomnál lakunk akivel nehezen tudok kijönni és csak tűrök és nyelek.A lányom lassan 3 éves,nem tudom megadni neki azt amit elképzeltem és ebbe a sok feszültségbe még a párommal se olyan a kapcsolatom mint akartam.Nem beszélve arról hogy szerettem volna menyasszony lenni,de még eljegyzési gyűrűm sincs és én is elgondolkozok,hogy egyáltalán nem ezt akartam,nem ezt terveztem akkor miért van ez így?Lehet tenni drasztikus változásokat ami nem old meg semmit.Mai világban örülhetsz ha munkahelyed van,az hogy jól is érezd magad benne az már luxus,mert azt fogadjuk el ami van mivel dolgozni kell hogy megélj,de még így se biztos.Neked mi nem sikerült az életben?

26L

2011. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy egyszerű zen-mondás, ami boldoggá és széppé teheti az életem (ha megvalósítom) a szemléleten keresztül az értéshez vezetően:


"Ami jön, azt fogadjuk, ami megy, azt engedjük"


de hosszú lenne kifejteni, hogy miért nem megy, akár annak sem sokszor, aki tapasztalatból is érezte már igazát :)

-aa

2011. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak nagyon kis mértékben tudod befolyásolni az életedet, főleg a mai so-called kapitalista világban.

a futószalag mellett állva legfeljebb álmodozni lehet.

2011. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!