Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnéd tudni halálod...

Szeretnéd tudni halálod pontos idejét? És ha igen, akkor mi lenne az a három dolog, amit mindenképp szeretnél addig megvalósÍtani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
HelyesbÍtek :) az "és ha igen, akkor" lemaradhat. Szóval Írd meg mi az a három dolog amit szeretnél megvalósÍtani :)
2010. okt. 4. 09:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Összeházasodni a párommal, gyerekek, egyetem
2010. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze gyereket csak akkor ha fel is tudnám őket nevelni...
2010. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Termeszetes uton szeretnek meghalni!


Nem lenne sok kivansagom, mivel tudom, hogy az elet nem kivansag musor, ezt tapasztaltam az eletem soran.

2010. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Nem szeretném tudni, mert akkor már attól a pillanattól kezdve, hogy megtudtam, gondolatban akaratlanul is "vágnám a centit". Folyton kapkodnék, hogy mindenre jusson időm ami esetleg még eszembe jut, hogy szeretném megcsinálni, meglátni, megkóstolni stb. Hát dehogy szeretném tudni!!!! Ez pont így jó ahogy van. MEGLEPETÉÉÉÉÉÉÉS!
2010. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne különösebbk ívánságom, hiszen halálom után az már mit sem ér..írhatnám, hogy eljutni egy egzotikus szigetre, de nem élvezném, ha tudnám, hogy meghalok rövid időn belül!
2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja és nem szeretném tudni, hogy mikor ér véget az életem.nem jó azt tudni!!
2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem szeretném tudni az időt, csak annyit szeretnék, hogy természetes úton menjek el, ne baleset, ne erőszak, ne betegség végezzen velem.
2010. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem benne van a pakliban hogy meghalok!!Kicsit több eséllyel mint más!Áttétes agydaganattal .....stb!Van egy 10hónapos kisfiam....és a szívem szakad meg hogy lehet nem láthatom felnőni!Nekem nem fontosak a különleges dolgok!!De a temetésem igen!!Lehet hülyén hangzik de én szeretném ha minden úgy lenne ahogy még a halálom előtt szerettem volna!(zene,virágok....stb)
2010. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
10.25! Kitartás, kívánom, hogy minél tovább nevelhesd a pici gyermekedet! Bízom benn, hogy nem hónapokban mérhető a jövőd, bízni kell, és menni fog!
2010. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!